OD 1. SEPTEMBRA ZAČÍNA VYSIELAŤ INTERNETOVÉ RÁDIO INFOVOJNA

4

Ako dnes vo svojej poslednej relácii Informačná vojna internetového rádia Slobodný vysielač oznámil jej moderátor Norbert Lichtner, po svojom aktuálnom odchode z rádia Slobodný vysielač plánuje od septembra spustenie nového projektu s názvom InfoVojna.

V programe na internetovej stránke projektu sa nachádza zatiaľ 6 relácií. 5 z nich (Audi alteram partem, Informačná vojna, Magyar adás, Piatok 13 a Čudo) bolo pôvodne vysielaných na internetovom rádiu Slobodný vysielač a pribudla ku nim relácia „44 minutes with…“[sociallocker id=2937][/sociallocker]

InfoVojna bude podobne ako Slobodný vysielač postavený na finančnej podpore verejnosti. Okrem Norberta Lichtnera by mali byť súčasťou nového projektu aj bývalý zahranično-politický redaktor mesačníka Zem a vek Ľubomír Huďo ako aj pôvodní moderátori relácií prenesených z rádia Slobodný vysielač.

DISKUSIA K ČLÁNKU

4 Komentárov k článku "OD 1. SEPTEMBRA ZAČÍNA VYSIELAŤ INTERNETOVÉ RÁDIO INFOVOJNA"

Upozorniť ma na
avatar
Zoradiť podľa:   najnovšie | najstaršie | najpopulárnejšie
dilinogádžo
Nezareg.

konečne, už v tom slobodnom vysielači nebolo inšie počuť len toho katolíckeho buzeranta tárajúceho nezmysly o ježiškovi a panenke márii, ako v rádii Lumen.

Jojo
Nezareg.

Páni, držím Vám palce !

Tonino
Nezareg.

Načo je dobré to stále trieštenie síl, načo sa pýtam? Tu niet niečoho, čo by bolo už ozaj jednotné…Pekný deň Slovensko…