AGROKRUHY

0
2185

Video Stanislava Milera z návštevy na farme Jána Šlinského v Senci, ktorý tu pestuje bio zeleninu pomocou AgroKruhov, které vymyslel a propaguje. Návšteva na farme se uskutočnila v rámci projektu Permakultúrne farmy. Viac informácií tu: http://visegrad.permakultura.sk/

Ján Šlinský je človek veľmi dobre známy v ekologických kruhoch vďaka svojmu nadšeniu pre ekologické pestovanie zeleniny, znalostiam ako biologickým a ekologickým tak i technologickým, duchu vynálezcu a bojovníka v jednom, nekompromisným názorom i nespornému rozprávačskému talentu. Tento film sa snaží priblížiť jeho históriu, pohľady na poľnohospodárstvo, na permakultúru a systém Agrokruh širokej verejnosti a hlavne mladým začínajúcim farmárom. Systém Agrokruh je celostný prístup k pestovaniu zeleniny a zahŕňa technológiu i metodiku pestovania, systém financovania a systém distribúcie produkcie pomocou metód komunitou podporovaného poľnohospodárstva.
Více informací tu: www.facebook.com/jan.slinsky

DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na