AKO SME SA DOSTALI DO EURÓPY

0
644

“Ja som chcel, aby sa Slováci mali lepšie. A ja som vedel, že keď sa budeme blížiť do EÚ, tak naša reputácia sa bude zlepšovať. Ja som vedel, že z pôžičiek nevyžijeme – teraz to rozprávame s Miklošom našim ukrajinským kamošom. Ja som vedel, že zúfalo potrebujeme investície. Viete v knižkách prečítate múdre slová, ale realita je šílene ťažká, ale krajšia.”

Tieto a mnohé ďalšie slová odzneli z úst bývalého predsedu vlády SR Milkuláša Dzurindu počas diskusie, ktorá sa konala 3. júna 2016 na Stanici Žilina–Záriečie.

Mikuláš Dzurinda okrem iného hovoril aj o svojom vzťahu ku KSČ, o návštevách USA, bombardovaní Juhoslávie a ďalších etapách svojej politickej kariéry.

DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na