ANTI-PUTINOVSKÁ NADSTAVBA NA WEBOVÝ PREHLIADAČ NIE JE ŽART

0
364
Zdroj foto: Screenshot z chrome web store

Denník N dnes priniesol informáciu o nadstavbe webového prehliadača, ktorá “varuje pred proputinovským obsahom”.  Ide podľa neho skôr len o žart a vytvorili ju odporcovia prokremeľskej propagandy.

Ako sa pre niejetotak.sk vyjadril autor aplikácie, ktorý si želal zostať v anonymite, “nápad vznikol keď som narazil na zoznam od Juraja Smatanu a uvedomil som si, že samotný zoznam je veľmi ťažko použiteľný. Preto som vytvoril jednoduché rozšírenie do prehliadača, ktoré vám samé ukáže, že sa nachádzate na stránke zo zoznamu.”

Pri otázke, či pri zaraďovaní stránok  do aplikácie mal aj nejaké vlastné kritériá, alebo ju zostavil čisto iba na základe zoznamu pána Smatanu uviedol, že “sú tam len stránky z menovaneho zoznamu”.

Ako ďalej uviedol, vytvorenie aplikácie mu trvalo asi 2 hodiny a na otázku ohľadom budúceho vylepšovania resp. rozširovania aplikácie reagoval slovami “áno chcem z času na čas rozšírenie updatovať (keď sa zmení daný zoznam).”

DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na