ČASOPIS DTEST UROBIL TEST MLETÉHO MÄSA

0
516

Český spotrebiteľský časopis dTest dal otestovať 12 výrobkov z mletého hovädzieho a bravčového mäsa. Ako spomínaný test dopadol a čo všetko spomínané výrobky obsahovali si môžete pozrieť buď v nasledujúcom krátkom videu, alebo podrobnejšie prečítať priamo na stránke časopisu dtest.cz.

Ak vás video zaujalo, ďalších viac ako 150 vydaní relácie A dosť si môžete pozrieť TU.

V prípade, že mäso a mäsové výrobky nenakupujete v supermarketoch, ale ste spokojný zákazník slovenského chovateľa a chceli by ste sa o svojho overeného dodávateľa podeliť s ostatnými, resp. ak ste chovateľ a chceli by ste sa zadarmo zviditeľniť, stačí keď odošlete požadované údaje pomocou tlačidla [vc_button title="PRIDAŤ" target="_self" color="default" size="size_small" href="https://www.niejetotak.sk/formular-rinok/"] prostredníctvom našej sekcie RÍNOK. To isté platí aj v prípade pestovateľov a remeselníkov, resp. ich spokojných zákazníkov.

DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na