KRYM. CESTA DOMOV (UPÚTAVKA)

0
87

Ruská televízna stanica Rossija 1 v nedeľu odvysielala upútavku na film Andreja Kondrašova s názvom “Krym. Cesta domov”. V približne minútovej ukážke z filmu, ktorý má byť podľa upútavky odvysielaný “čoskoro”, ruský prezident Vladimír Putin hovorí:[sociallocker]

“Pozval som šéfov našich špeciálnych zložiek a ľudí z ministerstva obrany do Kremľa a dal som im za úlohu, aby zachránili život ukrajinského prezidenta. Inak by bol zabitý.”

“Boli tam nasadené ťažké guľomety, aby sa zabránilo zbytočným rečiam. Boli sme pripravení odviezť ho priamo z Donecka – po súši, po mori i letecky.”

“Bolo to v noci z 22. na 23. februára, skončili sme o siedmej hodine ráno … a na rozlúčku som svojim kolegom povedal: musíme začať pracovať na tom, aby sme vrátili Krym zase Rusku.”[/sociallocker]

DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na