ČLENKY PUSSY RIOT NAVŠTÍVILI ASSANGA

0
164

Nadežda Tolokonnikovová a Maria Aľochinová, dve členky ruskej punkovej skupiny Pussy Riot sa na ekvádorskej ambasáde v Londýne dohodli so zakladateľom WikiLeaks Julianom Assangeom, že sa stanú súčasťou poradného výboru medzinárodnej organizácie informátorov,  ktorej správcom je aj Julian Assange.

Assange ich požiadal, aby sa stali súčasťou poradného výboru Courage Foundation, spolu s filozofom Slavojom Žižekom, informátorom Danielom Ellsbergom a ďalšími. Assange je jedným z troch správcov tejto organizácie, ktorá zabezpečuje finančné prostriedky na právnu ochranu informátorov po celom svete, vrátane informátora Edwarda Snowdena.

DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na