DISKUSIA: PRÍNOS LGBT ZAMESTNANECKÝCH SKUPÍN NA PRACOVISKU

1
616
Zdroj foto: facebook.com

Aké je postavenie LGBT zamestnaneckých skupín v pracovnom prostredí? Prečo by mali firmy vytvárať priestor pre vznik týchto skupín a podporovať ich existenciu?

Ak sa chcete dozvedieť viac prídite sa 9.12. 2016 pozrieť a zapojiť do panelovej diskusie, ktorú pri príležitosti Filmového festivalu inakosti, organizuje občianske združenie Diversity PRO. O svoje skúsenosti sa podelí niekoľko zástupcov renomovaných firiem.

Hostia:

Lilian Matias: Leaderka LGBT zamestnaneckej skupiny, Lenovo
Monika Sormanova: Leaderka LGBT zamestnaneckej skupiny EAGLE, IBM
Lukas Frk: Vice-president LGBT zamestnaneckej skupiny Together, ATT

Diversity PRO je nezisková organizácia, ktorá má za cieľ osvetu o rozmanitosti a inklúzii na pracovisku, podporuje zviditeľnenie tejto rozmanitosti a prehlbuje líderské schopnosti jednotlivcov. Zameriava sa na LGBT (Lesby, Gayov, Bisexuálov, Transrodových ľudí) komunitu.

Partneri Diversity PRO
Zdroj: diversitypro.eu

1
DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
1 Diskusné vlákna
0 Odpovede na vlákno
0 Odberatelia
 
Komentár s najväčším počtom reakcií
Najhorúcejšie vlákno diskusie
1 Autori komentárov
citatel Nedávni autori komentárov
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
najnovšie najstaršie najpopulárnejšie
Upozorniť ma na
citatel
Nezareg.
citatel

Monika Šormanová (1986) je dobrovoľníčka a aktivistka z Bojníc, pôsobí v Bratislave. Študovala na Fakulte humanitných štúdií UMB v Banskej Bystrici európske kultúrne štúdiá, následne pracovala v Prahe v neziskových organizáciách zameraných na dokumentaristiku a deti zo sociálne slabších rodín. Po príchode do Bratislavy sa aktívne venuje písaniu poézie, participuje na aktivitách zameraných na ľudské práva, organizuje workshopy a podujatia zamerané na podporu rozmanitosti a coming outu na pracovisku. Vo firme, v ktorej pracuje, zastáva líderskú rolu pre zamestnaneckú skupinu podporujúcu LGBT komunitu. Má milujúcu rodinu, úžasných priateľov a priateľky a ústretového zamestnávateľa. Žije s partnerkou v harmonickom vzťahu. hlavne… Zobraziť viac >>