DISKUSIA: PRÍNOS LGBT ZAMESTNANECKÝCH SKUPÍN NA PRACOVISKU

1
688
Zdroj foto: facebook.com

Aké je postavenie LGBT zamestnaneckých skupín v pracovnom prostredí? Prečo by mali firmy vytvárať priestor pre vznik týchto skupín a podporovať ich existenciu?

Ak sa chcete dozvedieť viac prídite sa 9.12. 2016 pozrieť a zapojiť do panelovej diskusie, ktorú pri príležitosti Filmového festivalu inakosti, organizuje občianske združenie Diversity PRO. O svoje skúsenosti sa podelí niekoľko zástupcov renomovaných firiem.

Hostia:

Lilian Matias: Leaderka LGBT zamestnaneckej skupiny, Lenovo
Monika Sormanova: Leaderka LGBT zamestnaneckej skupiny EAGLE, IBM
Lukas Frk: Vice-president LGBT zamestnaneckej skupiny Together, ATT

Diversity PRO je nezisková organizácia, ktorá má za cieľ osvetu o rozmanitosti a inklúzii na pracovisku, podporuje zviditeľnenie tejto rozmanitosti a prehlbuje líderské schopnosti jednotlivcov. Zameriava sa na LGBT (Lesby, Gayov, Bisexuálov, Transrodových ľudí) komunitu.

Partneri Diversity PRO
Zdroj: diversitypro.eu
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať. Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú.
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z diskusie
Upozorniť ma na
guest

1
najnovšie
najstaršie najpopulárnejšie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
citatel

Monika Šormanová (1986) je dobrovoľníčka a aktivistka z Bojníc, pôsobí v Bratislave. Študovala na Fakulte humanitných štúdií UMB v Banskej Bystrici európske kultúrne štúdiá, následne pracovala v Prahe v neziskových organizáciách zameraných na dokumentaristiku a deti zo sociálne slabších rodín. Po príchode do Bratislavy sa aktívne venuje písaniu poézie, participuje na aktivitách zameraných na ľudské práva, organizuje workshopy a podujatia zamerané na podporu rozmanitosti a coming outu na pracovisku. Vo firme, v ktorej pracuje, zastáva líderskú rolu pre zamestnaneckú skupinu podporujúcu LGBT komunitu. Má milujúcu rodinu, úžasných priateľov a priateľky a ústretového zamestnávateľa. Žije s partnerkou v harmonickom vzťahu. hlavne… Zobraziť viac >>