INFOVOJNA VYSIELAŤ NEZAČALA, POSUNUTIE TERMÍNU SÚVISÍ S TRANSFORMÁCIOU PROJEKTU

2
1930

Od 1. septembra 2015 malo podľa informácií zverejnených pred dvomi mesiacmi začať vysielať nové internetové rádio Infovojna, ktorého založenie oznámil bývalý moderátor rádia Slobodný vysielač Norbert Lichtner.

Rádio vysielať nezačalo a na oficiálnej stránke projektu došlo medzičasom k zmene pôvodného oznamu “Začíname vysielať 1. septembra 2015” na “Projekt Infovojna Vám bude predstavený 10.9.2015 o 20:30 hod na rádiu Slobodný vysielač”.

V súvislosti s uvedenými skutočnosťami sme sa obrátili na zakladateľa Infovojny Norberta Lichtnera s nasledujúcimi otázkami:[sociallocker id=2937][/sociallocker]

  • Súvisí posunutie termínov s transformáciou pôvodne ohlásenej rozhlasovej stanice na iný typ projektu?
  • Ak áno, ide o projekt z oblasti televízneho vysielania?
  • Prečo bolo predstavenie projektu posunuté práve na 10. septembra?
  • Aká je výška príspevkov, ktorú budete od svojich podporovateľov mesačne potrebovať na udržanie nového projektu?
  • Aký je aktuálny stav príspevkov zaslaných Vašimi podporovateľmi?

Jeho odpoveď zverejňujeme v plnom znení:

“Veľmi rád by som odpovedal na všetky vaše otázky a to myslím vážne, ale z legálnych dôvodov môžem odpovedať iba na jednu. Áno, posunutie termínu súvisí s transformáciou na oveľa väčší a komplexnejší projekt. 10. septembra zodpoviem všetky vaše otázky verejne a mnohé ďalšie. Tiež vysvetlím prečo som dovtedy nemohol zverejniť charakter projektu. Je mi naozaj nepríjemne, že musím zatiaľ o týchto veciach mlčať, ale verím, že po zverejnení to pochopíte.”

2 KOMENTÁROV

PRIDAŤ REAKCIU

Please enter your comment!
Please enter your name here