JÁNOŠÍKOVE DNI 2015

0
Foto: janosikovedni.sk

V dňoch 30. júla až 2. augusta 2015 sa v Terchovej uskutoční 53. ročník Medzinárodného folklórneho festivalu Jánošíkove dni.

V rámci 53. ročníka tohto festivalu sa na piatich pódiách (amfiteáter Nad bôrami, festivalové šapitó, areál pod sochou Juraja Jánošíka, Relaxačnoinformačné centrum Terchovec, Kultúrny dom A. Hlinku) predstaví viac ako 1 200 účinkujúcich zo Slovenska, Turecka, Poľska a Českej republiky.

V tomto roku sa bude podujatie niesť v znamení početných výročí terchovských osobností i udalostí. Jánošíkove dni 2015 budú trvať štyri dni a organizátori pripravili tradične bohatý a pestrý program.

Popri dominantnom folklóre nebudú chýbať ani koncerty world music, výstavy, prezentácie ľudových remesiel, premietanie filmov, ohňostroj a iné sprievodné akcie. Cena vstupeniek sa pohybuje od 3 do 16 eur.

Organizátori prosia divákov, ktorí prídu na programy do amfiteátra Nad bôrami, aby v prípade nepriaznivého počasia nepoužívali dáždniky. Pršiplášte budú k dispozícií bezplatne aj pri vchode do amfiteátra.[sociallocker id=2937][/sociallocker]

Jánošíkové dni z minulosti:

https://www.youtube.com/watch?v=HNogbtzjJrU

DISKUSIA K ČLÁNKU

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na