JOZEF ŠIMKO VS. ROMAN MIKULEC

0
507
Jozef Šimko - Roman Mikulec (zdroj foto: facebook.com)

Jozef Šimko (25.10.2020)

Pán premiér Matovič !
Toto Vám vykrúti krk !
.
Včera večer 24.10.2020 od 19.00 hod. som sledoval futbalový derby zápas vysielaný z Budapešti, Ferencvároš – Újpest .
Hralo sa za účasti divákov a v hľadisku sedelo cca. 15 – 20 tisíc divákov !
Sedeli pár centimetrov od seba !
A vy, pán Matovič !
Nepustíte našich občanov, aby na hroby svojich blízkych, položili kvety na miestnych cintorínoch !
Vyhrážate sa s pokutami !
No nie pán Matovič.
Mestská polícia v Rimavskej Sobote ľuďom, starým matkám, otcom zato, že v priebehu budúceho týždňa navštívia miestny cintorín a položia kvety a zapália sviece na hroboch svojich blízkych, pokuty ukladať nebude

Roman Mikulec (26.10.2020 15:56)

POZDRAVUJEM, PÁN ŠIMKO
Touto cestou by som chcel pozdraviť pána primátora Rimavskej Soboty Jozefa Šimka, ktorý je ukážkovým príkladom človeka, ktorého pomýlené nazeranie na svet je v dnešnej dobe veľkou hrozbou pre spoločnosť. O to viac ma mrzí, že Rimavská Sobota a jej obyvatelia majú za primátora niekoho, kto si dovolí verejne nerešpektovať uznesenie vlády Slovenskej republiky a ešte sa tým chváli na sociálnej sieti.
Milý pán Šimko, odporúčam Vám, ešte raz a poriadne sa oboznámiť s uznesením vlády Slovenskej republiky č. 678 z 22. októbra 2020.
Návšteva cintorínov – aj napriek tomu, že by sme si to všetci veľmi želali – vo výnimkách nie je. Robíme to preto, aby sme chránili presne tie najzraniteľnejšie skupiny obyvateľstva, ktoré tým, že si na dušičky pôjdu uctiť svojich zosnulých príbuzných, budú môcť doplatiť vlastným životom. Zákon platí pre všetkých rovnako, pre mestskú políciu, ktorá ma nariadenia kontrolovať a aj pre Vás.
Ubezpečujem Vás, že ak nie mestská, tak štátna polícia na poriadok a dodržiavanie nariadení dohliadne.
Jozef Šimko (26.10.2020 19:16)
Vážení občania !
odpovedám na post od p. ministra vnútra Romana Mikulca, ktorý reagoval na moje rozhodnutie ohľadne Dušičiek:
.
Vážený pán minister ! Chcem sa Vám poďakovať za Váš pozdrav, ale kým som primátorom mesta v Rimavskej Sobote ja, mestská polícia pokuty ukladať, pre našich občanov zato, že navštívia miestny cintorín a chcú si uctiť svojich zomrelých rodičov, predčasne zomrelé deti, príbuzných a priateľov, zapálením sviečky vonku na ich hrobe /a dokonca už ani s rúškom na tvári / – NEBUDE ! /Snáď stačí slušné upozornenie/

Som toho názoru, že kým naši občania, aj tí starší, môžu navštevovať Kaufland,Tesco, LIDL, kde sa tlačia jeden na druhého ako haringy, v uzavretom priestore, tak môžu navštíviť aj hroby svojich blízkych vo voľnom priestore.


JUDr. Jozef Šimko (* 22. január 1951, Rimavská Sobota) je poslanec Národnej rady Slovenskej republiky a od roku 2010 primátor Rimavskej Soboty. Od roku 2013 je poslancom krajského zastupiteľstva Banskobystrického samosprávneho kraja. V novembri 2013 oznámil svoj zámer kandidovať za prezidenta v prezidentských voľbách 2014. Vo voľbách nepostúpil do druhého kola. V roku 2020 kandidoval a bol zvolený do NRSR za ĽSNS. (zdroj: Wikipedia)

plk. Ing. Roman Mikulec (* 18. marec 1972, Bratislava) je bezpečnostný manažér – špecialista, vojak a súčasný minister vnútra SR. Po krátkej kariére v letectve v pozícii stíhacieho pilota prešiel do Vojenskej spravodajskej služby. Od najnižších funkcií sa dostal až na funkciu riaditeľa. Jeho kariéra v ozbrojených silách skončila po 21. rokoch služby po obvinení NAKA potom, ako vypracoval správu o tunelovaní Vojenskej spravodajskej služby počas obdobia prvej vlády Roberta Fica. Bol obvinený z ohovárania, neskôr zo sabotáže a ohrozenia utajovaných skutočností. Po siedmich rokoch procesu bol v roku 2019 právoplatne oslobodený od všetkých obvinení. (zdroj: Wikipedia)

Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z diskusie
Upozorniť ma na
guest

0
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre