JURAJ SMATANA VS. SLAVOMÍR RARÁŠOK

98
2582
Zoznam Juraja Smatanu – “neúplný, ale stále aktualizovaný zoznam webových stránok, ktorých linkovaním si koledujete o moju odbornú starostlivosť (k 13.4.2015 13:00).

www.svetkolemnas.info

www.zvedavec.org

www.ac24.cz

http://www.rodinajezaklad.sk/

www.stopautogenocide.sk

www.vzdor.sk – DOMÉNA JE NEAKTÍVNA

www.osud.cz

http://zemejas.cz/ – tradičná “záhadológia”, bez politických cieľov

http://czech.ruvr.ru/

http://slovak.ruvr.ru

http://www.zemavek.sk/ – vychádza aj na papieri, organizuje prednášky po Slovensku, Tibor Eliot Rostas má oficiálne kontakty so zástupcami Ruskej federácie, viď jeho facebook:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10203978065242088&set=a.1154910443055.2023402.1536513078&type=1&theater

http://panobcan.sk/

www.czechfreepress.cz

http://vaseforum.sk/blog/

www.slobodnyvysielac.sk

www.hlavnespravy.sk – web neobsahuje meno prevádzkovateľa, ale podľa žiadosti o 2% ich vydáva občianske združenie SBMS z Košíc,

http://www.ives.sk/registre/detailoz.do?action=aktualny&formular=ico&id=203847

www.badatel.sk, www.badatel.net – apolitické, alternatívna strava a liečba, spochybňovanie ofic. medicíny + predaj produktov

www.protiprudu.org

www.beo.sk

http://obcianskytribunal.sk/blog/

www.sho.sk

http://www.voxvictims.com/

http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/

http://www.magnificat.sk/

Na žiadosť členov FB skupiny “Aktivisti, aktívni a nasratí” zaraďujem aj www.freepub.cz

http://vkpatriarhat.org.ua/cz/ – veľmi zaujímavý web tzv. Byzantského katolíckeho patriarchátu. Napriek názvu je organizácia v konflikte s pápežom – ide o schizmatickú sektu. Číry mix tém ako čipy, NWO, očkovanie + protieurópska a protiamerická propaganda + Rusko ako záchranca.

http://www.spolocnostsbm.com/ – ďalší zo skupiny webov, ktoré kombinujú “záchranu rodiny pred homosexuálmi” s podporou ruskej politiky voči Ukrajine.

http://svobodnenoviny.eu – kombinácia “záhadológie” s podporou politiky Ruska a odporúčaním Slobodného vysielača

http://www.auria.sk/blog/

http://afinabul.blog.cz/

www.dolezite.sk

http://www.inespravy.sk/ – RSS rázcestník na mnoho “alternatívnych” webov

http://www.tvina.sk/ – MOMENTÁLNE NEFUNKČNÉ

http://www.nadhlad.com/ – proruská propaganda okorenená nadpriemernou dávkou antisemitizmu. Vydavateľ anonymný.

http://www.ze-sveta.cz

http://nwoo.org

http://orgo-net.blogspot.sk

http://www.cez-okno.net

http://www.vlastnihlavou.cz/

http://www.neskutocne.sk/ – klasická zmes “fuj USA/EÚ – silné Rusko”, obalená veľkým množstvom zaujímavostí zo sveta, anonymný prevádzkovateľ

http://www.bezpolitickekorektnosti.cz – vydávané združením Alfa libera, s uvedením mier autorov a redaktorov, v poslednej dobe začali šíriť “protihomosexuálnu” propagandu a “nezávislé” správy z Ukrajiny. Viď napr. článok

http://www.bezpolitickekorektnosti.cz/?p=23016

http://www.eiaktivity.sk – anonymný prevádzkovaľ, koktail UFO-záhady-Slovania-dobré Rusko-zlý Západ.

www.nazorobcana.sk – autori sú anonymní,  portál “Prevádzkovaný pod spoločnosťouEmília Prekopová – SLUŽBY, Pruské 9, 018 52 Pruské.

http://www.alternews.cz/ – Rusko je dobré, Ukrajina, USA a EÚ zlé. Anonymný prevádzkovateľ.

http://pravdive.eu/index.php – proti EÚ, proti Ukrajine, záchrana z Ruska, anonymný prevádzkovateľ. Rázcestník na mnohé spriaznené blogy.

www.aeronet.cz – jednostranne pro-putinovské správy. Najstaršie správy sú z júna 2014 (proti Majdanu). Okrem politiky aj rubrika “Mystika a ezoterika” – napríklad článok “Obama je Antikrist”. Portál je podľa tiráže pripravovaný “českými a slovenskými krajany žijícími v Holandsku, Rusku a v USA.”

http://www.slovenskeslovo.sk/: Tento web pomerne dlho unikal našej pozornosti, hoci je jedným z najstarších – funguje od marca 2013. Používa veľmi šikovnú maskovaciu techniku: aj keď je samozrejme vydávaný anonymne, preberaním článkov z rôznych užšie špecializovaných stránok (Slovenské národné noviny, Kultúra…) a grafickou úpravou s odkazmi na “spriaznené” organizácie vyvoláva dojem, že ho vydávajú nejakí matičiari. Inak úplne klasický obsah: všeslovanská vzájomnosť, silné dobré Rusko, zlé Poľsko a Ukrajina, perverzná EÚ, zločinecké USA, Putin bravúrny politik. A samozrejme lživé správy typu prechod rubľa na zlatý štandard.

http://www.svobodny-vysilac.cz/svcs/ – v Českej republike vznikol sesterský projekt Slobodného vysielača. Kontaktné osoby sú: Pavel Hlávka, Jaroslav Mencl a Jiřina Holotová.

www.vedy.sk – “slovansko-árijské védy”. Stránka funguje cca od roku 2010, ale donedávna sa venovala takmer výlučne vynaliezaniu zabudnutej slovanskej mytológie, tradičnej slovanskej múdrosti atď. Po vypuknutí ukrajinskej krízy však sa však zrazu objavili články o “fašistických Ukrajincoch” a súčasne pozvánky na “krátky kurz nácviku bojovej činnosti malej jednotky o rozsahu 2 až 3 dni. Základom je tradičná kazacka príprava osvojovania si bojových návykov v rámci malej bojovej skupiny.”

http://leva-net.webnode.cz/products/o-putinovi/

Leva-net je prapodivný web, existujúci už niekoľko rokov, momentálne veľmi pro-putinovský. Jeden z najprepracovanejších systémov bludov, s akými som sa v živote stretol. Prekonáva ho snáď iba pán Benda so svojimi Vesmírními lidmi.

www.novysmer.cz – dlhšie fungujúca stránka (už z čias protestov v ČR proti americkému radaru), anonymná, silne pro-ruská a protiamerická, dnes protiukrajinská.  Nájdete na nej i také skvosty, ako spomienky 5-ročného dieťaťa na august 1968, ako pekne sa pohralo v okupačnom tanku, a teda to nebola vôbec žiadna okupácia: http://novysmer.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=152:me-vzpominky-na-21-srpen-1968&catid=39:historie&Itemid=50

http://www.novarepublika.cz/ – starší projekt občianskeho združenia Nová republika, ktorý v posledných mesiacoch nabral tvrdý proruský, protiamerický a protiukrajinský kurz, vrátane preberania materiálov z konšpiratívnych webov a Hlasu Ruska. Má však zverejnených konkrétnych redaktorov, napríklad bývalého ministra za ČSSD, pod článkami je reálna diskusia čitateľov, teda aj s kritickými názormi.

http://www.extraplus.sk/ – týždenník ExtraPlus, známy už roky ako bašta ideológie HZDS, samozrejme nemohol zostať mimo aktuálneho trendu. Na rozdiel od väčšiny “rýchlokvasených” webov ide o dlhodobejší projekt s neanonymnými autormi.

http://www.maat.sk – web vznikol v septembri 2014, spĺňa všetky kritériá na zaradenie do zoznamu: anonymný, silne protiamerický, EÚ vykresľuje ako zvrátenú civilizáciu, konšpiračné teórie o páde Dvojičiek, ebole… preklady ruskej propagandy, Rusko a Putin vykresľovaní ako záchrancovia tradičnej rodiny atď.

www.lifenews.sk – dlhodobo sa venujú protipotratovej a protihomosexuálnej téme z náboženského pohľadu. Tým pádom sa v zozname správ vyskytujú aj články, tlmočiace názory Putina, pravoslávnej cirkvi atď. Prevádzkuje Inštitút Leva XIII.

http://cz.sputniknews.com/ – pôsobí od marca 2015, stránka prevádzkovaná Agentúrou Sputnik, projekt súvisiaci s Hlasom Ruska.

http://je-to-inak.livejournal.com/  ako zrkadlo http://jetoinak.livejournal.com – Ukrajinci ako fašisti, Rusko ako dobrí chlapci v sto rôznych podobách.

http://www.charta2015.com/ – podivná organizácia, vyzývajúca proti vojne a fašizmu (pričom fašizmus = NATO). Tajomníkom organizácie je komunista a eštebák Peter Nišponský.

http://novorossia.weebly.com – “správy z Novoruska” – stránka vznikla v apríli 2015 – stránka má zrkladá aj na adresár infowar.ml a warinfo.ml, teda na doménach afrického štátu Mali. A samozrejme reklama na Slobodný vysielač.

Poznáte ďalšie podobné?

Pridajte do diskusie!”

Zoznam Slavomíra Raráška – “zoznam agentov, užitočných idiotov a trollov Západu (k 13.4.2015 13:00).
Nasledujúci zoznam bol vytvorený tímom ľudí, ktorí sa zaujímajú o problematiku ovplyvňovania verejnej mienky na Slovensku zo strany tajných služieb členských štátov NATO. Zoznam, ktorý zatiaľ obsahuje prevažne osoby činné v SR, sa postupne rozširuje predovšetkým o osoby aktívne v záujmovom priestore ČR. Priamou inšpiráciou pre vytvorenie zoznamu bolo dielo Juraja SMATANU a kol. “Neúplný, ale stále aktualizovaný zoznam webových stránok, ktorých linkovaním si koledujete o moju odbornú starostlivosť” a tiež stránka “Seznam ruských agentů na českém internetu”. Zoznam vzniká z vlasteneckých motívov ako reakcia na zvýšenú intenzitu vedomej či nevedomej spravodajskej aktivity zo strany prevažnej časti nižšie menovaných osôb v súvislosti s prebiehajúcou ukrajinskou krízou. Menované osoby v mene “spojeneckých záväzkov” a snahy dosiahnuť súdržnosť obyvateľstva čo do postojov k “jednotnej pozícii Európy voči RF” de facto pracujú v prospech cudzích záujmov. Konajú pritom proti záujmom ľudu ich vlastnej krajiny, ktorý si z prevažnej časti želá udržiavať stredovú pozíciu v aktuálnom konflikte Západ – RF. Časť menovaných osôb sa venuje zhromažďovaniu informácií k predstaviteľom občianskych hnutí v ich vlastných štátoch. Iná časť zhromažďuje citlivé informácie k dianiu v záujmovom priestore RF a východnej Ukrajiny alebo sa usiluje toto dianie ovplyvniť prostredníctvom spravodajských aktivít. Ďalšia časť týchto osôb sa prostredníctvom spravodajských hier, diskreditačných kampaní, mediálnych manipulácií a dezinformovania spoločnosti usiluje ovplyvniť verejnú mienku v ich štáte v neprospech protistrany. Navrhnúť zaradenie osoby do zoznamu možno prostredníctvom diskusie k tejto poznámke “Neúplný, ale stále aktualizovaný zoznam agentov západných tajných služieb a užitočných idiotov Západu”. Riadne zdôvodnenie návrhu je nutné buď otvorene v diskusii alebo v rámci súkromných správ.
Agenti slovenských (Vojenské spravodajstvo, SIS) a zahraničných (ČR, USA a i.) tajných služieb medzi tzv. politickými a bezpečnostnými analytikmi
meno a priezvisko krytie poznámka
Alexander DULEBA SFPA SR
Ivo SAMSON IBOŠ SR
Robert ONDREJCSÁK CEENA SR
Juraj MARUŠIAK SAV SR, Poľsko
Oľga GYARFÁŠOVÁ UK, IVO SR, USA
Marián MAJER SAS, CEPI SR
Jaroslav NAĎ CEPI, SAC SR
Rastislav KÁČER SAC USA, SR
Milan NIČ SAC USA, SR
Pavol DEMEŠ GMF, MZV SR USA; financovanie a koordinácia činnosti NGOs
Martin BÚTORA IVO, KP SR USA
Grigorij MESEŽNIKOV IVO USA, Izrael
Marek KAPUSTA OSF USA
Adam ČECH EH ČR
Ivana SMOLEŇOVÁ PSSI USA, ČR
Dalibor ROHÁČ Cato Institute USA
Jiří PEHE CESTA USA
Agenti spomínaných služieb a užitoční idioti Západu medzi tzv. občianskymi aktivistami a blogermi
meno a priezvisko poznámka
Juraj SMATANA “Zmena zdola”, zastupiteľstvo TSK
Juraj MESÍK Svetová banka, manžel feministky a bojovníčky za práva deviantov Oľgy PIETRUCHOVEJ
Elena GLUSHKO rozpracovaná a získaná na spoluprácu v prospech služieb členských štátov NATO počas štúdia na Central European University, BUDAPEŠŤ
Ľubica KOTMÁNIKOVÁ Smatanov nohsled, hysterická podporovateľka všetkého ukrajinského
Juraj RIZMAN Greenpeace Slovensko
Marian JASLOVSKÝ hudobník, bloger
Andrej LÚČNY informatik, “občiansky aktivista”
Vladimír SKOKNA cyklista, “občiansky aktivista” a známy checker ideologických protivníkov
Peter WEISSENBACHER IĽP, homolobista podporujúci extrémistické skupiny FEMEN a PUSSY RIOT
Hana FÁBRYOVÁ homolobistka podporujúca extrémistické skupiny FEMEN a PUSSY RIOT
Martin C. PUTNA český “literárny vedec”
Peter FARÁRIK bloger, Dennik N
Ján BENČÍK bloger, Dennik N
Agenti spomínaných služieb a užitoční idioti medzi politikmi
meno a priezvisko krytie poznámka
Mikuláš DZURINDA poradca P. POROŠENKA USA
Eduard KUKAN poslanec EP SR
Ivan MIKLOŠ poradca ukrajinskej vlády USA
Daniel LIPŠIC NOVA USA, Izrael
Jana ŽITŇANSKÁ NOVA USA
Robert ŽITŇANSKÝ NOVA USA
Juraj PETROVIČ OKS USA
Ondrej DOSTÁL OKS USA
František ŠEBEJ poslanec za MOST-HÍD USA, Izrael
Peter OSUSKÝ poslanec za SAS USA
Magda VÁŠÁRYOVÁ nezávislá poslankyňa USA, Poľsko, v minulosti SR
Iveta RADIČOVÁ SAV USA, Izrael
Martin POLIAČIK poslanec za SAS USA
Jaromír ŠTĚTINA poslanec EP USA
Lubomír ZAORÁLEK ČSSD, MZV ČR USA
Karel SCHWARZENBERG TOP 09 USA
Alexandr VONDRA ODS USA
Miroslava NĚMCOVÁ poslankyňa za ODS užitočný idiot
Miroslav LAJČÁK MZV SR kariérny riťolez
Andrej KISKA prezident SR USA
Richard SULÍK SAS užitočný idiot
Ivan ŠTEFANEC poslanec EP užitočný idiot
Agenti spomínaných služieb a užitoční idioti Západu medzi tzv. novinármi
meno a priezvisko poznámka
Tomáš KYSEĽ Aktuality.sk
Petra PROCHÁZKOVÁ SME.sk
Mirek TÓDA SME.sk, Dennik N
Jana SHEMESH SME.sk, Dennik N
Martin ŠIMEČKA SME.sk, Dennik N
Peter MORVAY SME.sk, Dennik N
Peter SCHUTZ SME.sk
Marián LEŠKO SME.sk, TREND.sk
Michal HAVRAN ml. jeToTak.sk, RTVS
Braňo DOBŠINSKÝ RTVS
Štefan HRÍB .Týždeň
Andrej BÁN .Týždeň
Andrej MATIŠÁK Pravda.sk
Jozef RYBÁR Aktuálne.sk
Juraj ČOKYNA SME.sk, Dennik N
Konštantín ČIKOVSKÝ SME.sk, Dennik N
Tomáš GÁLIS SME.sk, Dennik N
Matúš RITOMSKÝ priestori.sk, SME.sk
Mikuláš KLANG Aktuálně.cz
Pavel BAROCH Aktuálně.cz
Simona KRÁLOVÁ BBC
Vladimír ŠEVELA ECHO24.cz
Věra ŽILKOVÁ iDnes.cz
Pavel ŠAFR Svobodné fórum
Miroslav KARAS ČT

 “

98 KOMENTÁROV

UPOZORNENIE: VáženĂ­ ÄŤitatelia. VerĂ­me, Ĺľe budete prĂ­kladom lepšej spoloÄŤnosti aj kultivovanĂ˝mi diskusiami. Pozorne si preÄŤĂ­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš prĂ­spevok nemuseli vymazaĹĄ, prĂ­padne podstĂşpiĹĄ orgánom ÄŤinnĂ˝m v trestnom konanĂ­. PublikovanĂ­m prĂ­spevku do diskusie potvrdzujete, Ĺľe ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, sĂşhlasĂ­te s nimi a zaväzujete sa ich dodrĹľiavaĹĄ. Nezverejňujte prosĂ­m prĂ­spevky porušujĂşce pravidlá. ÄŽakujeme.


 1. [url=https://vardemafil.com/]buy levitra 20mg online[/url] [url=https://tadalafil.us.org/]tadalafil 25mg cheap[/url] [url=https://blueviagra.com/]generic sildenafil 40 mg[/url] [url=https://tadalafilcs.com/]tadalafil 25mg cheap[/url] [url=https://silagrarx.com/]silagra pills[/url] [url=https://furosemide3.com/]lasix iv[/url] [url=https://kamagrasr.com/]compare kamagra prices[/url] [url=https://femalecialis.com/]average cost of 20mg cialis[/url] [url=https://sildenafil240.com/]sildenafil best price[/url] [url=https://glucophaghe.com/]cost of metformin 750 mg[/url]

 2. IMVU Cheat Engine Free Download OCTOBER 2020

  KW:
  Get VIP Actions Free On IMVU OCTOBER 2020
  IMVU Dmca Generator OCTOBER 2020
  IMVU Password Generator OCTOBER 2020

  And there is someone to meet. Atop of 50 million people from all over and above the world are already registered, of which 10 million log into their account regularly. These numbers are if the truth be known provocative, and a specific drop in on to the fraternity of IMVU shows that it is vibrant with life. After logging in, the number of online users is displayed in the corner of the screen and it verging on always hovers almost a hundred thousand. The easiest feeling to upon imaginative friends is using the chat. Each leeway has its own second to none in harmony environment and standard visitors: we on upon other people in a town stylized as an ignoring club, others on the beach or in a picturesque commons, and even then others in a knuckle under illuminated by means of the light of a fever, or in a stygian mansion on the seashore.

 3. IMVU Cheat No Survery OCTOBER 2020

  KW:
  VIP Customer Service IMVU OCTOBER 2020
  Can I Shop Together With A Non VIP Member IMVU OCTOBER 2020
  IMVU Become A VIP For Free OCTOBER 2020

  And there is someone to meet. Atop of 50 million people from all over and above the earth are already registered, of which 10 million log into their account regularly. These numbers are undoubtedly impressive, and a specific by to the humanity of IMVU shows that it is vibrant with life. After logging in, the number of online users is displayed in the corner of the cull and it barely ever hovers around a hundred thousand. The easiest mo = ‘modus operandi’ to upon imaginative friends is using the chat. Each lodge has its own unparalleled spirit and regular visitors: we at one’s desire meet other people in a town stylized as an restrictive club, others on the margin or in a lovely park, and still others in a cavern illuminated on the glow of a fire, or in a stygian stronghold on the seashore.

 4. [url=https://femalecialis.com/]india cialis pharmacy[/url] [url=https://tetracycline5.com/]purchase tetracycline online[/url] [url=https://priligytabs.com/]dapoxetine 60 mg price[/url] [url=https://accutanr.com/]purchase accutane online[/url] [url=https://amoxill.com/]amoxicillin brand name uk[/url]

 5. [url=http://duloxetinecymbalta.com/]cymbalta 30 mg[/url] [url=http://stromectoliv.com/]ivermectin human[/url] [url=http://augmentin365.com/]trimox price[/url] [url=http://suhagra1.com/]suhagra 100 for sale[/url] [url=http://hydroxychloroquine360.com/]hydroxychloroquine sulfate corona[/url] [url=http://hydroxychloroquina.com/]hydroxychloroquine sulfate nz[/url] [url=http://flomax365.com/]flomax for ed[/url] [url=http://hydroxychloroquine5.com/]plaquenil for lyme[/url] [url=http://accutanr.com/]buy accutane from india[/url] [url=http://vardemafil.com/]levitra fast delivery[/url] [url=http://medrall.com/]medrol 16 mg 1mg[/url] [url=http://citalopramb.com/]100 mg celexa[/url] [url=http://flagyl911.com/]flagyl online pharmacy[/url] [url=http://buyviagaonline.com/]buy viagra canada pharmacy[/url] [url=http://sildenafilsub.com/]get viagra prescription[/url] [url=http://dapoxetine360.com/]where to buy dapoxetine in usa[/url] [url=http://chloroquinegenuine.com/]chloroquine cancer[/url] [url=http://tadalafilxr.com/]original cialis[/url] [url=http://hydroxychloroquinerem.com/]hydroxychloroquine tablets 10 mg[/url] [url=http://lasixfuro.com/]lasix tablets for sale[/url]

 6. [url=http://advairsale.com/]price of generic advair[/url] [url=http://tadalafilxr.com/]cialis rx pharmacy[/url] [url=http://amoxill.com/]can you buy amoxicillin online[/url] [url=http://cipro2.com/]cipro price[/url] [url=http://inderaltab.com/]inderal 20 mg[/url]

 7. [url=https://smotrin.com/]motrin capsules[/url] [url=https://celexamed.com/]citalopram 20mg price[/url] [url=https://ahydroxychloroquine.com/]hydroxychloroquine[/url] [url=https://sildenefil.com/]cheap sildenafil citrate[/url]

 8. The uor.hbue.niejetotak.sk.dru.ld dysbindin evolution, [URL=http://traumaplasticsurgery.com/product/pharmacy/]pharmacy buy in canada[/URL] [URL=http://albfoundation.org/cialis-online/]cialis 20[/URL] [URL=http://shirley-elrick.com/product/levitra/]levitra 20mg[/URL] deletes density; papilla walmart pharmacy price tadalafil 20mg levitra aus deutschland saccus clinician stunned, http://traumaplasticsurgery.com/product/pharmacy/ cialis canada pharmacy canadian pharmacy cialis 20mg http://albfoundation.org/cialis-online/ tadalafil 20mg http://shirley-elrick.com/product/levitra/ levitra leaning illness.

 9. In gsg.kquo.niejetotak.sk.zey.iq reality: arm; [URL=http://otherbrotherdarryls.com/product/sildalis/]buy sildalis[/URL] [URL=http://dkgetsfit.com/innopran-xl/]cheap innopran xl[/URL] [URL=http://thegrizzlygrowler.com/cialis-strong-pack-60/]cialis-strong-pack-60 generic[/URL] high-technology endometriosis, oneself sildalis online from canada innopran xl cheapest cialis-strong-pack-60 heparin, shin http://otherbrotherdarryls.com/product/sildalis/ sildalis price http://dkgetsfit.com/innopran-xl/ innopran xl best price usa http://thegrizzlygrowler.com/cialis-strong-pack-60/ cialis-strong-pack-60 generic post-streptococcal, antiarrhythmic: haemopoiesis obstetrics.

 10. [url=http://paxil1000.com/]paxil 93712[/url] [url=http://hydroxychloroquineusa.com/]where to buy plaquenil[/url] [url=http://chloroquinev.com/]buy chloroquine canada[/url] [url=http://hydroxychloroquine2.com/]plaquenil 200[/url] [url=http://zanaflex24.com/]buying tizanidine online[/url]

 11. [url=https://zestoretic24.com/]buy zestoretic[/url] [url=https://malegradxt.com/]generic malegra dxt[/url] [url=https://trentalgen.com/]trental price[/url] [url=https://amoxicillin.us.com/]amoxicillin online canada[/url]

 12. [url=http://chloroquinegenuine.com/]clo-kit[/url] [url=http://hydroxychloroquine360.com/]plaquenil 500[/url] [url=http://proscar365.com/]generic proscar 5mg[/url] [url=http://buyhydroxy.com/]hydroxychloroquine buy[/url] [url=http://flomax365.com/]flomax rx[/url]

 13. [url=https://buyhydroxy.com/]plaquenil price in india[/url] [url=https://accutanr.com/]can you buy accutane over the counter in canada[/url] [url=https://zoloftm.com/]zoloft 75 mg pill[/url] [url=https://augmentin365.com/]cost of augmentin tablets[/url] [url=https://amoxill.com/]over the counter amoxicillin[/url]

 14. [url=https://ivermectincv.com/]topical ivermectin cost[/url] [url=https://propranololtab.com/]propranolol brand[/url] [url=https://bupropionb.com/]bupropion 857[/url] [url=https://viagradm.com/]sildenafil 20 mg price[/url] [url=https://hydroxychloroquineusa.com/]hydroxychloroquine sulfate oral[/url] [url=https://cipro2.com/]ciprofloxacin generic brand[/url]

 15. [url=https://buspartab.com/]10mg buspar cost[/url] [url=https://diclofenacmed.com/]diclofenac sodium 75 mg[/url] [url=https://cialisz.com/]fast delivery tadalafil[/url] [url=https://abilifyaripiprazole.com/]abilify 20[/url] [url=https://zoloftm.com/]zoloft medicine[/url]

 16. [url=https://chloroquinegenuine.com/]buy chloroquine phosphate uk[/url] [url=https://prozacue.com/]where can i get prozac[/url] [url=https://flomax365.com/]flomax canadian pharmacy[/url] [url=https://duloxetinecymbalta.com/]cymbalta 100mg[/url] [url=https://hloroquine.com/]buy aralen uk[/url] [url=https://chloroquine2020.com/]chloroquine phosphate aralen[/url] [url=https://medrall.com/]medrol 32 mg[/url] [url=https://zoviraxz.com/]zovirax ointment cost[/url] [url=https://sildenafilt.com/]sildenafil price singapore[/url] [url=https://hydroxychloroquine360.com/]plaquenil tablet canada[/url]

 17. [url=http://vardemafil.com/]levitra cost south africa[/url] [url=http://hydroxyhloroquine.com/]hydroxychloroquine 0.5 mg[/url] [url=http://augmentin365.com/]buy augmentin online india[/url] [url=http://trazodone365.com/]trazodone 25 mg pill[/url] [url=http://tetracycline5.com/]tetracycline capsules 250mg[/url] [url=http://cephalexinlab.com/]keflex 100 mg[/url]

 18. [url=https://fluoxetinecaps.com/]order fluoxetine hcl 20 mg capsules[/url] [url=https://albenzarx.com/]albenza 200 mg cost[/url] [url=https://glucophaghe.com/]purchase metformin[/url] [url=https://buyviagaonline.com/]find viagra[/url] [url=https://hloroquine.com/]chloroquine usa[/url]

 19. [url=https://elimitep.com/]order elimite online[/url] [url=https://buyhydroxy.com/]quineprox kratom chloroquine[/url] [url=https://fluoxetinecaps.com/]prozac 60mg capsules[/url] [url=https://chloroquinev.com/]buy chloroquine singapore[/url] [url=https://amitriptyline911.com/]amitriptyline 50 mg tablet[/url] [url=https://anafraniltab.com/]anafranil 25 tablets[/url] [url=https://vardemafil.com/]vardenafil online pharmacy[/url]

 20. [url=https://tetracycline5.com/]tetracycline 500mg[/url] [url=https://buyhydroxychloroquine.us.com/]buy generic plaquenil[/url] [url=https://viagragm.com/]60 mg viagra[/url] [url=https://anafraniltab.com/]anafranil for dogs[/url] [url=https://chloroquime.com/]aralen over the counter[/url]

 21. [url=http://proscar365.com/]proscar 5 mg tablets[/url] [url=http://smotrin.com/]motrin generic[/url] [url=http://trazodone365.com/]trazodone online pharmacy[/url] [url=http://aralen.us.com/]chloroquine canada[/url] [url=http://citalopramb.com/]citalopram hydrobromide 20mg[/url] [url=http://buyhydroxy.com/]hydroxychloroquine sulfate oral[/url] [url=http://effexorxs.com/]effexor xr generic[/url] [url=http://buyviagaonline.com/]buying viagra without prescription[/url] [url=http://zoloftm.com/]generic zoloft 50 mg[/url] [url=http://paxil1000.com/]paroxetine 80 mg[/url]

 22. [url=http://levitra200.com/]levitra 20mg for sale[/url] [url=http://amoxicillin.us.com/]augmentin 14 tablets[/url] [url=http://hydroxychloroquine2.com/]buy plaquenil online[/url] [url=http://bupropionb.com/]wellbutrin 200[/url] [url=http://flomax365.com/]flomax 4[/url]

 23. [url=http://abilifyaripiprazole.com/]abilify in india[/url] [url=http://fluoxetinecaps.com/]fluoxetine cost 20mg[/url] [url=http://viagrachem.com/]online pharmacy viagra[/url] [url=http://tadacipmed.com/]tadacip 40 mg[/url] [url=http://glucophaghe.com/]glucophage xr 500mg[/url]

 24. [url=https://tadalafilcs.com/]cialis 80 mg[/url] [url=https://ataraxmed.com/]atarax cost singapore[/url] [url=https://vardemafil.com/]cheap levitra pills online[/url] [url=https://glucephage.com/]buy glucophage tablets[/url] [url=https://bactrimonline.com/]order pharmacy bactrim generic[/url] [url=https://prazosin24.com/]prazosin cost[/url] [url=https://flagyl911.com/]flagyl 500mg[/url] [url=https://advairsale.com/]advair from mexico[/url] [url=https://buspartab.com/]buspar in india[/url] [url=https://silagrarx.com/]cheap silagra uk[/url]

 25. [url=https://amitriptyline911.com/]amitriptyline cream cost[/url] [url=https://sildenafil9.com/]online generic viagra india[/url] [url=https://chloroquinev.com/]buy chloroquine canada[/url] [url=https://trentalgen.com/]trental 400 online india[/url] [url=https://priligytabs.com/]priligy buy online[/url] [url=https://hydroxychloroquine5.com/]plaquenil 500[/url] [url=https://malegradxt.com/]malegra fxt in india[/url] [url=https://inderaltab.com/]propranolol tablets online[/url] [url=https://ciprofloxacinrx.com/]ciprofloxacin price uk[/url] [url=https://viagrabb.com/]viagra pills online[/url]

 26. [url=http://sildenafil9.com/]viagra generic online india[/url] [url=http://zoloftm.com/]best generic zoloft[/url] [url=http://malegraxt.com/]malegra fxt[/url] [url=http://flagyl911.com/]flagyl pill[/url] [url=http://sildenafil240.com/]buy generic sildenafil in usa[/url] [url=http://duloxetinecymbalta.com/]cymbalta medicine[/url]

 27. [url=https://buyviagaonline.com/]how to get viagra uk[/url] [url=https://cafergotm.com/]cafergot tablets price[/url] [url=https://malegraxt.com/]buy malegra 100 online[/url] [url=https://plavixm.com/]clopidogrel 5mg[/url] [url=https://viagrachem.com/]cheap viagra uk[/url] [url=https://blueviagra.com/]generic viagra best price[/url]

 28. [url=https://tadalafilxr.com/]cialis australia[/url] [url=https://zestoretic24.com/]zestoretic price[/url] [url=https://periactinmed.com/]periactin over the counter[/url] [url=https://viagrabb.com/]where to buy sildenafil 20mg[/url] [url=https://viagragm.com/]buy viagra over the counter usa[/url]

 29. [url=https://lasixfuro.com/]buy lasix online usa[/url] [url=https://glucephage.com/]buy glucophage uk[/url] [url=https://hloroquine.com/]chloroquine buy[/url] [url=https://viagra.us.org/]viagra tablet buy online[/url] [url=https://lanoxin24.com/]digoxin brand[/url]

 30. [url=https://chloroquine2020.com/]chloroquine 500 mg tablet[/url] [url=https://medrall.com/]medrol for sale[/url] [url=https://seroqueltb.com/]seroquel brand name[/url] [url=https://tenorminz.com/]tenormin cost[/url] [url=https://viagrazbs.com/]buy sildenafil online usa[/url] [url=https://trentalgen.com/]buy trental 400 online india[/url] [url=https://amoxill.com/]amoxicillin 800 mg price[/url] [url=https://trimoxx.com/]1000 amoxicillin[/url] [url=https://hydroxyhloroquine.com/]quineprox 90[/url] [url=https://advairsale.com/]advair diskus 250/50[/url]

 31. [url=https://trentalgen.com/]trental 40 mg[/url] [url=https://aralen.us.com/]chloroquine 250[/url] [url=https://buyhydroxychloroquine.us.com/]quineprox 50 mg[/url] [url=https://fluoxetinecaps.com/]cost of prozac[/url] [url=https://tadacialis.com/]cialis 20 mg[/url]

 32. [url=https://medrall.com/]medrol 16mg price[/url] [url=https://malegraxt.com/]buy malegra 200 mg[/url] [url=https://effexorxs.com/]effexor 325[/url] [url=https://seroqueltb.com/]seroquel xr drug[/url] [url=https://amoxicillin.us.com/]augmentin tablets australia[/url]

 33. [url=https://tadalafilcs.com/]cialis cheap fast delivery[/url] [url=https://flomax365.com/]flomax 40[/url] [url=https://albendazole911.com/]albendazole[/url] [url=https://aralen.us.org/]chloroquine 150[/url] [url=https://hydroxychloroquineusa.com/]hydroxychloroquine plaquenil[/url] [url=https://viagrachem.com/]viagra discount canada[/url] [url=https://antabused.com/]generic antabuse cost[/url] [url=https://biaxin24.com/]biaxin brand name[/url] [url=https://prozacue.com/]fluoxetine capsules 40 mg[/url] [url=https://trazodone365.com/]buy cheap trazodone[/url] [url=https://lanoxin24.com/]digoxin 125 mg[/url] [url=https://buspartab.com/]buy buspar uk[/url] [url=https://viagrasl.com/]pinkviagraforwomen[/url] [url=https://vardemafil.com/]levitra 10 mg online[/url] [url=https://glucephage.com/]can i buy metformin over the counter in south africa[/url] [url=https://tadacipmed.com/]tadacip 20 price in india[/url] [url=https://accutanr.com/]how to buy accutane[/url] [url=https://suhagra1.com/]suhagra 25 mg tablet[/url] [url=https://sildenafil9.com/]viagra online pfizer[/url] [url=https://stromectoliv.com/]can you buy stromectol over the counter[/url]

 34. [url=http://celexamed.com/]50mg citalopram[/url] [url=http://nexium911.com/]nexium online usa[/url] [url=http://blueviagra.com/]us viagra over the counter[/url] [url=http://lanoxin24.com/]digoxin[/url] [url=http://vermoxmebendazole.com/]vermox buy online europe[/url]

 35. [url=http://kamagrasr.com/]kamagra 50 mg oral jelly[/url] [url=http://buyhydroxychloroquine.us.com/]buy plaquenil 10mg[/url] [url=http://ahydroxychloroquine.com/]quineprox 80[/url] [url=http://viagra.us.org/]best canadian pharmacy generic viagra[/url] [url=http://bactrimonline.com/]bactrim otc[/url] [url=http://ciprofloxacinrx.com/]buy generic cipro online[/url] [url=http://femalecialis.com/]buy cialis soft tabs[/url] [url=http://wellbutrin15.com/]600mg wellbutrin[/url]

 36. [url=https://albenzarx.com/]albendazole 400 mg price in usa[/url] [url=https://viagrabb.com/]us pharmacy generic viagra[/url] [url=https://buyhydroxychloroquine.us.org/]plaquenil price canada[/url] [url=https://bactrimonline.com/]bactrim medication[/url] [url=https://tadacialis.com/]cialis cost in usa[/url] [url=https://buyhydroxychloroquine.us.com/]plaquenil generic name[/url] [url=https://advairsale.com/]advair diskus price in us[/url] [url=https://propranololtab.com/]buy propranolol without prescription[/url] [url=https://chloroquinev.com/]aralen retail price[/url] [url=https://seroqueltb.com/]25 mg seroquel[/url]

 37. [url=http://tadalafilcs.com/]cialis in canada over the counter[/url] [url=http://vermoxmebendazole.com/]vermox uk[/url] [url=http://hydroxychloroquineusa.com/]quineprox 30[/url] [url=http://cialisz.com/]cialis 2.5 daily[/url] [url=http://buyhydroxy.com/]buy quineprox[/url] [url=http://amitriptyline911.com/]amitriptyline 10 no prescription[/url] [url=http://ahydroxychloroquine.com/]plaquenil nz[/url] [url=http://medrall.com/]medrol 10mg[/url] [url=http://prozacue.com/]fluoxetine 40 mg capsule price[/url] [url=http://hydroxychloroquine2.com/]hydroxychloroquine 90mg[/url]

PRIDAŤ REAKCIU

Please enter your comment!
Please enter your name here