V KONCOCH VŠETKÝCH ZMYSLOV

0
62

Medzi sebou a tebou bojuje o myšlienku, ktorá je zmyslom života. Nie je jednoduché si myslieť svoje na úkor iného. Ale aj keď je voda na mlyn tichá sa svetlo do temnoty ozýva. Čiara za životom tlustá. Atmosféra hustá. Atmosféra času v akom hustne. Zbytočne, že sa človek narodil do ohňa, ale v mrákotách sa tiež nedá mihnúť bleskovo. Ex-ovo.

Horor poznania ´seba´samého. Vždy žeby sa rozpor sám o sebe chápal ako bilancia prežitého??Váham aby som si nemyslel svoje. Váham aby som nešiel svojou cestou. Vpred alebo vzad? Je jedným slovom rozumeno? Teror, ktorý ma drží pri sebe, lebo zmysly ma uvádzajú do zúfalstva. Zúfalstva aké prežívam pri zmysloch v akých koncoch som vždy sám.

 

DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na