NA GLOBSEC 2015 PRÍDE JOHN MCCAIN AJ GEORGE FRIEDMAN

0
386
Zdroj foto: globsec.org

Na jubilejnej desiatej bezpečnostnej konferencii Globsec, ktorá sa uskutoční v dňoch 19. – 21. júna v Bratislave  bude diskutovať viacero prezidentov, predsedov vlád a ďalších známych mien.

Medzí zástupcami Slovenskej republiky nebude ani tento rok chýbať prezident Andrej Kiska, premiér Robert Fico, minister zahraničných vecí Miroslav Lajčák, bývalý premiér Mikuláš Dzurinda, bývalý minister financií Ivan Mikloš a ďalší.

Okrem politikov sa v zozname diskutérov nachádza napríklad aj Štefan Hríb (.týždeň) a Lukáš Fila (Denník N).

Pestrá je aj paleta zahraničných diskutujúcich, v ktorej sa nachádza napríklad chorvátska prezidentka Kolinda Grabar-Kitarović, americký senátor John  McCain, maďarský prezident Viktor Orbán i zakladateľ americkej globálnej analytickej společnosti Stratfor, George Friedman.

Zoznam doteraz potvrdených diskutérov:

[sociallocker id=2937][/sociallocker]

DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na