NA ZOZNAM KONŠPIRAČNÝCH WEBOV PRIBUDLI NOVÉ WEBY

4
2187
Zdroj foto: konspiratori.sk

Zoznam konšpiračných webov zverejňovaný na internetovej stránke konspiratori.sk sa po niekoľkých týždňoch rozrástol o ďalšie weby.

“Sme verejná databáza webových stránok s neserióznym, klamlivým, podvodným, konšpiračným alebo propagandistickým obsahom. Pomôžeme vám zabrániť tomu, aby sa vaša reklama zobrazovala na weboch, ktoré môžu poškodiť vašu reputáciu” uvádzajú tvorcovia databázy na stránke projektu.

Autorom projektu je spoločnosť NetSuccess. V roku 2011 sa stal spoločníkom v NetSuccess, s.r.o. vydavateľský dom Petit Press a.s. prevádzkovateľ najväčšieho online spravodajského portálu www.sme.sk a vydavateľ denníka SME.

Hodnotiacu komisiu projektu tvoria Tomáš Czwitkovics (projektový manažér pre Audience development vo vydavateľstve Petit Press), Pavol Hardoš (odborným asistentom v Ústave európskych štúdií a medzinárodných vzťahov a komentátor pre SME.sk a jeToTak.sk), Oto Hudec (vedec a člen redakčných rád vedeckých časopisov European Urban and Regional Studies a Journal of Innovation and Entrepreneurship), Michal Hvorecký (spisovateľ – pracuje v Goetheho inštitúte) a ďalší.[sociallocker id=5464][/sociallocker]

Zoznam aktuálne obsahuje 61 internetových stránok s označením “problémové”, pri ktorých tvorcovia projektu odporúčajú inzerentom blokovať zobrazovanie svojich reklám.

Prvý krát sa v zozname objavili aj internetové stránky, ktoré autori databázy nepovažujú za problémové z pohľadu inzerenta.

Najlepšie obstáli internetové stránky sme.sk a dennikn.sk, ktorých priemerné hodnotenie je čistá jednotka (pozn. boduje sa na škále 0-najlepšie, 10 – najhoršie).

Medzi stránkami, ktoré autori nepovažujú za problémové sa ocitli napríklad aj weby cas.sk (2,7) či topky.sk (3,2).

4
DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
4 Diskusné vlákna
0 Odpovede na vlákno
0 Odberatelia
 
Komentár s najväčším počtom reakcií
Najhorúcejšie vlákno diskusie
4 Autori komentárov
caligulaKosicantimbuktuGandalf Nedávni autori komentárov
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
najnovšie najstaršie najpopulárnejšie
Upozorniť ma na
caligula
Nezareg.
caligula

clenom komisie je aj smatana?? ta rusofobna kreatura .. ved keby tomu kktovi hodili americania na hlavu radioaktivne hovno a povedali mu to do oci .. ajtak za to obvini rusov .. keby mohol tak obamovi kuri cicku od rana do vecera .. a to je clen komisie? .. :D no parada .. hvorecky … buzerant co nenavidi vsetko slovenske , jeden lepsi ako druhy sme a denN … dve hlasne truby US embassy niesu vobec konspiracne .. tolko pravdy co tie 2 platky popisu by sa voslo za nechet -.- komedia tieto stranky

Kosican
Nezareg.
Kosican

vobec sa nemate coho bat, na jetotak.sk uz autori akosi zabudli…..
vymyslat dristy, klamstva a polopravdy totiz stoji viac casu, ako sprostredkovat pravdu…. /je to podobne, ako ked niekto vedome klame – je to tazsie, lebo si musi zapamatat 2 verzie: pravdu a svoju prekrutenu pravdu, aby sa casom nenachytal/
alebo je dovod prozaickejsi, chybaju peniaze od sponzorov :) /neverim, ze niekto robi skoro vlastizradnu cinnost len tak – zadarmo/

timbuktu
Nezareg.
timbuktu

Hrovecky vraj spisuvatel ? A co spisuje ? Cisla domov ?

Gandalf
Nezareg.
Gandalf

Takže topky sú skoro na úrovni sme a denníka n? :D Ale hlavne že zástancovia tej “správnej” ideológie seba oznámkovali jednotkou (v preklade takmer dokonalí). Šup šup, všetci smerujte svoje peniaze ku nim, lebo oni vám meno nepokazia :))