OD 1. SEPTEMBRA ZAČÍNA VYSIELAŤ INTERNETOVÉ RÁDIO INFOVOJNA

4
8631

Ako dnes vo svojej poslednej relácii Informačná vojna internetového rádia Slobodný vysielač oznámil jej moderátor Norbert Lichtner, po svojom aktuálnom odchode z rádia Slobodný vysielač plánuje od septembra spustenie nového projektu s názvom InfoVojna.

V programe na internetovej stránke projektu sa nachádza zatiaľ 6 relácií. 5 z nich (Audi alteram partem, Informačná vojna, Magyar adás, Piatok 13 a Čudo) bolo pôvodne vysielaných na internetovom rádiu Slobodný vysielač a pribudla ku nim relácia “44 minutes with…”[sociallocker id=2937][/sociallocker]

InfoVojna bude podobne ako Slobodný vysielač postavený na finančnej podpore verejnosti. Okrem Norberta Lichtnera by mali byť súčasťou nového projektu aj bývalý zahranično-politický redaktor mesačníka Zem a vek Ľubomír Huďo ako aj pôvodní moderátori relácií prenesených z rádia Slobodný vysielač.

Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z diskusie
Upozorniť ma na
guest
4 Comments
najnovšie
najstaršie najpopulárnejšie
Inline Feedbacks
View all comments
dilinogádžo

konečne, už v tom slobodnom vysielači nebolo inšie počuť len toho katolíckeho buzeranta tárajúceho nezmysly o ježiškovi a panenke márii, ako v rádii Lumen.

Jojo

Páni, držím Vám palce !

Tonino

Načo je dobré to stále trieštenie síl, načo sa pýtam? Tu niet niečoho, čo by bolo už ozaj jednotné…Pekný deň Slovensko…

JÁN GAŠO

Niekto to moze brat ako triestenie, ale niekto aj ako rozsirovanie, niekto iny zasa ako ocistu, atd. Zalezi od toho, kto akymi informaciami disponuje ;)