ODKAZ ČESKÉHO HERCA INÝM HERCOM

0
2210
Michal Gulyáš (Foto: https://www.facebook.com/michal.gulyas)

Český herec Michal Gulyáš zverejnil na sociálnej sieti Facebook videoodkaz, ktorý adresoval svojim hereckým kolegom. “Herci, jste pitomci! – Nebuďte! Buďte HERCI!!!” uviedol pri zdieľaní svojho príspevku. Reagoval tak na angažovanie sa svojich hereckých kolegov v kampani proti aktuálnemu prezidentovi ČR Milošovi Zemanovi.

Jsa jeden z vás: "Herci, jste pitomci! – Nebuďte! Buďte HERCI!!!"

Posted by Michal Gulyáš on 26. október 2016

Keď sa video začalo nečakane šíriť medzi desiatky tisíc ľudí, herec k tomuto videu nahral aj vysvetľujúci dodatok.

Tak .. jen dodatek…

Posted by Michal Gulyáš on 28. október 2016

V Českej republike je v týchto dňoch medializovaná aktivita herca Jana Krausa, ktorý do svojej relácie Show Jana Krause pozval hercov, hudobníkov a ďalšie verejne známe osoby, ktoré aktuálnemu prezidentovi ČR posielali nasledujúce odkazy:

DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na