ODKAZ SÝRSKEHO VOJAKA Z ALEPPA (SK TITULKY)

  0

  Vojak Sýrskej arabskej armády natočil v Aleppe krátke video, v ktorom objasňuje situáciu v meste a úlohy vládnych síl, zároveň vyvracia medializované lži o tom, že armáda cielene zabíja civilistov a popisuje praktiky teroristov, ktorých západné médiá vykresľujú ako bojovníkov za demokraciu.

  Viac článkov o propagande, ktorá ma za cieľ podporiť vyhlásenie bezletovej zóny v Sýrii (čo by viedlo k automatickému víťazstvu teroristov a porážke vládnych síl, podobne ako tomu bolo v Líbyi) a o PR kampani vedenej proti sýrskym a ruským ozbrojeným silám >>
  http://www.niejetotak.sk/propaganda-a-lzi-o-syrskom-aleppe/
  http://www.niejetotak.sk/podvod-menom-biele-helmy/
  http://21stcenturywire.com/2015/10/02/humanitarian-propaganda-war-against-syria-led-by-avaaz-and-the-white-helmets/
  http://www.alternet.org/world/inside-shadowy-pr-firm-thats-driving-western-opinion-towards-regime-change-syria
  http://www.alternet.org/grayzone-project/how-white-helmets-became-international-heroes-while-pushing-us-military
  http://www.activistpost.com/2016/08/footage-of-boy-in-aleppo-is-opportunistic-vile-propaganda-from-western-media.html
  https://off-guardian.org/2016/08/18/media-using-pro-al-nusra-media-center-as-source-for-war-propaganda/
  https://southfront.org/last-hospital-in-aleppo-city-war-propaganda-over-syria-hits-new-levels/

   

   

  Kým názorov je nespočetne veľa, skutočnosť je len jedna. Pravdou sa všetci oháňajú, pravdu si privlastňujeme, pravdu deformujeme. A tak sa z pravdy stáva lož, z faktov nezmysly a zo súvislostí konšpirácie. Či je to jasný zámer, obyčajná nevedomosť či neschopnosť nahliadnuť na veci z inej perspektívy, výsledok je rovnaký - chaos vo všetkom a všetkých. Riešenie vidím v tom, žiť a robiť svoju prácu (svoje poslanie) ako najlepšie dokážeme, s rešpektom k odlišnosti, s pokorou i odhodlaním.

  DISKUSIA K ČLÁNKU


  UPOZORNENIE: Vážení čitatelia. Veríme, že budete príkladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečítajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní. Publikovaním príspevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasíte s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosím príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.


  Buďte prvý kometnujúci!

  Upozorniť ma na
  avatar

  wpDiscuz