PÁPEŽ FRANTIŠEK DNES PODPORIL SLOVENSKÚ CIRKEV V SNAHE BRÁNIŤ RODINU

0
71

Ako informovala Tlačová kancelária Konferencia biskupov Slovenska, pápež František dnes počas audiencie v Aule Pavla VI vo Vatikáne znovu pozdravil cirkev na Slovensku a povzbudil ju v úsilí brániť rodinu.

“Pozdravujem slovenských pútnikov a prostredníctvom nich chcem vyjadriť moju podporu Cirkvi na Slovensku, pozvbudiac všetkých pokračovať v zápase na obranu rodiny, životodarnej bunky spoločnosti” uviedol pápež, následkom čoho sa ozval aplauz skupiny slovenských pútnikov so zástavami a transparentmi.

Pápež ocenil úsilie o ochranu hodnoty rodiny v súvislosti s pripravovaným referendom už koncom minulého mesiaca, kedy sa na rannej svätej omši v kaplnke Domu sv. Marty vo Vatikáne zúčastnila skupina Slovákov.

DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na