Pomoc

Najjednoduchšia forma pomoci je šírenie myšlienok a informácií z tohto projektu prostredníctvom sociálnych sietí, resp. ďalšími formami vo svojom najbližšom okolí.

V budúcnosti plánujeme realizovať aj „nevirtuálne“ dobrovoľné verejneprospešné aktivity po celom území SR, takže ak by ste sa chceli podieľat na takejto forme pomoci, môžete nám cez formulár zanechať kontakt, spolu s lokalitou, v ktorej by sme s Vašou pomocou mohli počítať.

Ak sa chcete stať PRISPIEVATEĽMI na našich stránkach, tak pre takúto formu pomoci taktiež použite kontaktný formulár uvedený nižšie. Podložené faktické spravodajstvo je možné uverejňovať pod hlavičkou NIEJETOTAK, čiže anonymne (anonymitu zaručíme), avšak v prípade publikovania vlastných názorov, pohľadov, komentárov  a podobne je publikovanie možné iba pod vlastným občianskym menom a priezviskom.

Portál niejetotak.sk je postavený ako projekt určený pre dobrovoľnú pomoc skupiny ľudí širokej verejnosti, z čoho vyplýva, že všetci čo sa do projektu už zapájajú, resp. sa plánujú zapojiť, vyvíjajú a budú vyvíjať svoje aktivity BEZ NÁROKU NA HONORÁR. O obsah a grafiku portálu www.niejetotak.sk sa v súčasnosti starajú 4 osoby.

Ak Vás teda neodradilo ani pomáhanie ostatným ZADARMO, v rámci svojho voľného času, kontaktujte nás cez nasledujúci formulár. Tešíme sa na spoluprácu.

    Vaše meno (povinné)

    Váš email (povinné)

    Predmet

    Vaša správa