POZVÁNKA NA DISKUSIU: AFRO-AMERIČANIA, RÓMOVIA, MOSLIMOVIA. AKO SA IM ŽIJE?

0
401
Zdroj foto: facebook.com/USAandSlovakia

Už 1. marca sa o 17:30 hodine v Zasadacej miestnosti Mestského úradu na Hlavnej ulici v Trnave uskutoční ďalšia diskusia zo série diskusií nazvaných Face 2 Face.

“Čo Vám prvé napadne, keď si sadne muž s tmavšou pleťou na autobusovú zastávku? S akými každodennými situáciami sa stretáva Afroameričan, Róm či Moslim? Koho je to chyba?” Aj týmito otázkami pozývajú na sociálnej sieti Facebook organizátori širokú verejnosť na pripravovanú diskusiu.

Dvojica organizátorov – Veľvyslanectvo USA a Nadácia otvorenej spoločnosti (spadajúca do rodiny nadácií, ktoré zakladal americký filantrop a finančník George Soros) pozývajú na diskusiu aj prostredníctvom svojich internetových stránok.

Diskusiu otvorí trnavský primátor Peter Bročka a Charge d’Affaires Liam Wasley.

Moderátor: Fedor Blaščák

Hostia:
Hilary O. Shelton, americký expert na občianske práva, NAACP
Mohamad S. Hasna, riaditeľ Islamskej nadácie na Slovensku
Janette Motlová (Maziniová) – zakladateľka neziskovej organizácie Od emócií k poznaniu
Lukáš Krivošík, novinár

Vstup voľný pre verejnosť. Tlmočenie zabezpečené.

Zdroj foto: facebook.com/USAandSlovakia /embedované/

DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na