PREČO STREDNÁ EURÓPA POTREBUJE NATO?

2
614

Prečo je prítomnosť NATO dôležitá pre ochranu krajín strednej a východnej Európy? Ako presne Aliancia zaručuje bezpečnosť svojej východnej hranice, teda aj nášho regiónu? Slovenská atlantická komisia všetko “po lopate” vysvetľuje vo svojom krátkom klipe.

Slovak Atlantic Commission (Slovenská atlantická komisia) je slovenská mimovládna organizácia aktívna v oblasti domácej a zahraničnej politiky a bezpečnosti. Bola založená v roku 1993 s cieľom podporiť pristúpenie Slovenska do euroatlantických štruktúru NATO a EÚ. Najvýznamnejšia aktivita Slovenskej atlantickej komisie je fórum globálnej bezpečnosti GLOBSEC Bratislava. Pred niekoľkými mesiacmi taktiež ponúkala odvoz pre záujemcov o vítanie konvoja s americkými vojakmi.

2
DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
2 Diskusné vlákna
0 Odpovede na vlákno
0 Odberatelia
 
Komentár s najväčším počtom reakcií
Najhorúcejšie vlákno diskusie
2 Autori komentárov
emirNZR Nedávni autori komentárov
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
najnovšie najstaršie najpopulárnejšie
Upozorniť ma na
emir
Nezareg.
emir

FUCKING BOLLOCKS

NZR
Nezareg.
NZR

Najprv NATO bombarduje cudzie krajiny z ktorých teraz prichádza teroristická hrozba…do hláv sa nám snažia dať, že sa musia budovať ochranné zariadenia, ktoré po uplynutí migračnej hrozby budú slúžiť ako útočné tábory smerom k Rusku. Navyše tu budeme mať cudziu armádu, staneme sa okupovaným územím, ktoré viac-menej nebude môcť rozhodovať za seba. (i keď už teraz je to pomerne tak)