PREČO STREDNÁ EURÓPA POTREBUJE NATO?

2
620

Prečo je prítomnosť NATO dôležitá pre ochranu krajín strednej a východnej Európy? Ako presne Aliancia zaručuje bezpečnosť svojej východnej hranice, teda aj nášho regiónu? Slovenská atlantická komisia všetko “po lopate” vysvetľuje vo svojom krátkom klipe.

Slovak Atlantic Commission (Slovenská atlantická komisia) je slovenská mimovládna organizácia aktívna v oblasti domácej a zahraničnej politiky a bezpečnosti. Bola založená v roku 1993 s cieľom podporiť pristúpenie Slovenska do euroatlantických štruktúru NATO a EÚ. Najvýznamnejšia aktivita Slovenskej atlantickej komisie je fórum globálnej bezpečnosti GLOBSEC Bratislava. Pred niekoľkými mesiacmi taktiež ponúkala odvoz pre záujemcov o vítanie konvoja s americkými vojakmi.

Avatar
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať. Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú.
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z diskusie
Upozorniť ma na
guest
2 Comments
najnovšie
najstaršie najpopulárnejšie
Inline Feedbacks
View all comments
emir

FUCKING BOLLOCKS

NZR

Najprv NATO bombarduje cudzie krajiny z ktorých teraz prichádza teroristická hrozba…do hláv sa nám snažia dať, že sa musia budovať ochranné zariadenia, ktoré po uplynutí migračnej hrozby budú slúžiť ako útočné tábory smerom k Rusku. Navyše tu budeme mať cudziu armádu, staneme sa okupovaným územím, ktoré viac-menej nebude môcť rozhodovať za seba. (i keď už teraz je to pomerne tak)