PREDVOLEBNÉ HRY

1
218

Už nejakú dobu môžeme na Slovensku sledovať predvolebnú kampaň. Každá strana sa snaží získať si na svoju stranu voličov, pritiahnuť nerozhodnutých a v niektorých výnimočných prípadoch obrať o voliča inú stranu. Pred každými, či už parlamentnými alebo prezidentskými voľbami sledujeme skutočne ostrú predvolebnú kampaň, kde zúčastnení tasia tie najťažšie kalibre. Každopádne predvolebná kampaň by sa mala viesť hlavne v duchu fair – play, no na Slovensku je politikom toto heslo ukradnuté. V prvom rade by mali strany uviesť argumenty a program, ktorým by si  mali toho voliča získať. Avšak tu vidíme niečo úplne iné. Na prvom mieste sú rôzne kauzy, osočovanie, urážky, rôzne demonštrácie, štrajky, nahrávky a podobné veci a až potom prichádzajú strany s nejakým pozliepaným, každé volebné obdobie opakujúcim sa programom. Ja osobne nie som zástancom takýchto politických hier.

Najnovšie tu máme nemenovanú kampaň, ktorá nám cez videá na Facebooku tlačí do hláv, aby sme išli voliť a aby náš hlas neprepadol. To je všetko veľmi pekné a skutočne je potrebné ísť voliť a vyjadriť svoj názor, keďže voľby sú jedinou možnosťou ako sa verejne vyjadriť k situácii v krajine. Je však veľmi zaujímavé a znepokojujúce zároveň, počúvať niektoré komentáre zúčastnených tzv. slovenských umelcov, ktorí svojimi náznakmi dávajú jasne najavo, aké politické tričko obliekajú. Aby toho nebolo dosť, za celou touto kampaňou  nie je nik iný, ako „obľúbená“ Nadácia otvorenej spoločnosti, ktorá ako dobre vieme je financovaná večným „filantropom“ pánom Sorosom. Natíska sa teda otázka, kto chce skutočne v tejto krajine zmenu? A zmenu k čomu? Sú to tí umelci, ktorí sa snažia pritiahnuť ľudí k voľbám? Alebo je to niekto úplne iný, komu by viac sedela koalícia napr. so stranou, ktorej predseda dal podpísať svojej aktívnej členke, že nebude vystupovať proti NATO a EÚ, inak sa na kandidátku nedostane? Ak neviete o kom je reč, poradím vám, že táto strana sa nazýva aj ehm údajne protisystémová strana. No o jej údajnej protisystémovosti by sa dalo napísať ďalších minimálne 10 článkov, v ktorých sa dá táto protisystémovosť spochybniť.

Nechcem sa tu teraz baviť o tom, aká je súčasná vláda, koho má za sebou, ani o tom komu vyhovuje a komu nie alebo aký vplyv mala na túto krajinu, ale už len fakt, že proti Ficovi zbrojí doslova celá komunita rôznych korporácií cez svojich vyslancov v kadejakých mimovládkach je veľmi znepokojujúci a jasne hovorí o tom, aké plány majú s touto krajinou strany napojené na týchto „filantropov“. Veď vlastne aj súčasný prezident SR sa označuje za filantropa, podporuje charity a vraj aj pomáha chudobe. O jeho prepojeniach na rôzne osoby sa myslím ani netreba zmieňovať. Niečo podobné tu vzniklo aj pred parlamentnými voľbami v roku 2010, keď nemenovaný časopis cez opäť rôznych umelcov škrtal Fica. Mimochodom viacero týchto umelcov môžeme vidieť aj v súčasnej kampami NOSky.

Tak teda na záver. Nebudem tu vypisovať koho treba alebo netreba voliť, také niečo mi ani neprislúcha a ani to nie je mojim cieľom a myslím si, že to vie najlepšie každý sám. No ja osobne si nemyslím, že strany, ktoré sú prepojené na takýchto nebezpečných ľudí nás posunú vpred, myslím si, že nás posunú ešte bližšie k rôznym nebezpečným živlom. Skutočnú opozíciu preto treba hľadať mimo brán parlamentu a v stranách, ktoré sa nesnažia dostať Slovensko do rúk takýchto „filantropov“, robia krik len na oko, v konečnom dôsledku nič neponúkajú a sú vyslané splniť nejaký vyšší záujem.

V dnešnom svete sa pravda hľadá skutočne ťažko. Média nám klamú, zavádzajú nás a snažia sa nám vštiepiť do hláv názory a tvrdenia, ktoré sú dobré a výhodné pre tých, ktorí ich platia a živia. Títo ľudia tak neobhajujú záujmy bežných občanov, ale rôzne finančné skupiny a korporácie, ktorým vyhovuje, že občan nemá môžnosť alternatívy. Preto sme tu, NIE JE TO TAK! Alternatíva existuje.
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z diskusie
Upozorniť ma na
guest

1
najnovšie
najstaršie najpopulárnejšie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
lemon

Zdá sa že rotšildov pes soroš v boji za NWO nič nenecháva na náhodu.
http://kohovolit.eu/cs/o-nas/partneri/

Kotlebu na nich!!
https://www.youtube.com/watch?v=tmp54wti2lY