PREZIDENT ANDREJ KISKA SA OFICIÁLNE ZAPOJIL DO PREDVOLEBNEJ KAMPANE

2
1205
Andrej Kiska (Foto: facebook.com)

„Slovensko potrebuje pridať. Pomôžte mi vytvoriť jednoznačnú verejnú objednávku, aby politici cítili tlak a riešili veci, ktoré riešiť treba“ týmito slovami sa vo svojej najnovšej iniciatíve s názvom Verejná objednávka snaží prezident SR Andrej Kiska motivovať občanov k účasti v blížiacich sa voľbách do NR SR.

„V parlamentných voľbách je dôležitý hlas každého z nás. Preto pôjdem voliť. Uvedomujem si, že mnohí ľudia stratili dôveru v štát, avšak nič nie je dané, pokiaľ sa s tým sami nezmierime“ uvádza ďalej vo svojej iniciatíve. Za dve najdôležitejšie  oblasti, ktoré by mali a mohli fungovať lepšie považuje zdravotníctvo a školstvo.

„Ako prezident nebudem dávať odporúčanie, koho voliť“ dodáva na záver svojej iniciatívy.

Súčasťou jeho iniciatívy je aj odporúčanie na projekt skupiny ľudí združených okolo Pavla Demeša s názvom A dosť!, projekt 4 mimovládnych organizácií (Inštitút pre dobre spravovanú spoločnosť (SGI), Nadácia Pontis, Nadácia Zastavme korupciu a VIA IURIS) nazvaný Štrngám za zmenu a projekt Slovensko.digital.

ŽIADAJME ZMENU K LEPŠIEMU Aby politici cítili tlak a riešili veci, ktoré riešiť treba, je potrebné vytvoriť jednoznačnú…

Posted by Andrej Kiska on 1. február 2016

Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z diskusie
Upozorniť ma na
guest

2
najnovšie
najstaršie najpopulárnejšie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
jozo

Aj babuška vie, že starou vypĺznutou kiskou nikoho neočarí a neukazuje. Tretí sektor by si mal za tie prachy nájsť nejakú novú, mladšiu, krajšiu a hlavne sexi kisku.
https://www.youtube.com/watch?v=jyR4UHFMBBA

Juraj

Je to slizky had.