ŠÉF NATO: RUSKO DESTABILIZUJE EURÓPSKY BEZPEČNOSTNÝ PORIADOK

5
365

Šéf Severoatlantickej aliancie (NATO) Jens Stoltenberg v sobotu na bezpečnostnej konferencii v Mníchove uviedol, že Rusko “destabilizuje európsky bezpečnostný poriadok.” Ako ďalej dodal “NATO nehľadá konfrontáciu a nechce novú studenú vojnu, naša odpoveď napriek tomu musí byť jasná a tvrdá.”

Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať. Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú.

5
DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
5 Diskusné vlákna
0 Odpovede na vlákno
0 Odberatelia
 
Komentár s najväčším počtom reakcií
Najhorúcejšie vlákno diskusie
3 Autori komentárov
kristianmilancargoJuraj Nedávni autori komentárov
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
najnovšie najstaršie najpopulárnejšie
Upozorniť ma na
kristian
Nezareg.
kristian

iba suhlasit mozem….

s ruskom proti rusku..

milancargo
Člen
milancargo

Po roku 1989 sme odovzdali svoje továrne a otvorili trh. Svoj účel to splnilo, trh sa naplnil, treba ísť ďalej. Európa už trpí nedostatkom surovín. Je preľudnená. Na čas to môže spasiť Ukrajina a zostane iba Rusko. Tak to funguje a kapitalizmus sa nemôže zastaviť. Aj keď bude potrebné použiť jadrové zbrane. Zatiaľ je snaha hospodársky zdeptať Rusko, izolovať, vstúpiť a rozobrať.

Juraj
Nezareg.
Juraj

A ked hovoria o tom, ze kazda krajina ma pravo na svoj vlastny “path”, tak preco nenechaju Syrcanov, nech sa sami rozhodnu, koho si zvolia a kto im bude vladnut? Ak to myslia skutocne tak ako to hovoria, tak preco tak velmi stlacia na Assada, aby odisiel, ha? *** ***!

Juraj
Nezareg.
Juraj

A este sa debil Stotenberg smeje, ked hovori o tom, ze nuklearny arzenal NATO nie je namiereny proti Rusku. Hajzli zasrani, prelhani,…

Juraj
Nezareg.
Juraj

Stoltenberg, Soros, Holland,… vsetci jak na povel spustili to iste! ***!!! Otvara sa mi nozik vo vrecku ked ich pocuvam!