ŠÉF NATO: RUSKO DESTABILIZUJE EURÓPSKY BEZPEČNOSTNÝ PORIADOK

5
372

Šéf Severoatlantickej aliancie (NATO) Jens Stoltenberg v sobotu na bezpečnostnej konferencii v Mníchove uviedol, že Rusko “destabilizuje európsky bezpečnostný poriadok.” Ako ďalej dodal “NATO nehľadá konfrontáciu a nechce novú studenú vojnu, naša odpoveď napriek tomu musí byť jasná a tvrdá.”

Avatar
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať. Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú.
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z diskusie
Upozorniť ma na
guest
5 Comments
najnovšie
najstaršie najpopulárnejšie
Inline Feedbacks
View all comments
kristian

iba suhlasit mozem….

s ruskom proti rusku..

milancargo

Po roku 1989 sme odovzdali svoje továrne a otvorili trh. Svoj účel to splnilo, trh sa naplnil, treba ísť ďalej. Európa už trpí nedostatkom surovín. Je preľudnená. Na čas to môže spasiť Ukrajina a zostane iba Rusko. Tak to funguje a kapitalizmus sa nemôže zastaviť. Aj keď bude potrebné použiť jadrové zbrane. Zatiaľ je snaha hospodársky zdeptať Rusko, izolovať, vstúpiť a rozobrať.

Juraj

A ked hovoria o tom, ze kazda krajina ma pravo na svoj vlastny “path”, tak preco nenechaju Syrcanov, nech sa sami rozhodnu, koho si zvolia a kto im bude vladnut? Ak to myslia skutocne tak ako to hovoria, tak preco tak velmi stlacia na Assada, aby odisiel, ha? *** ***!

Juraj

A este sa debil Stotenberg smeje, ked hovori o tom, ze nuklearny arzenal NATO nie je namiereny proti Rusku. Hajzli zasrani, prelhani,…

Juraj

Stoltenberg, Soros, Holland,… vsetci jak na povel spustili to iste! ***!!! Otvara sa mi nozik vo vrecku ked ich pocuvam!