SLOVENSKÁ MIMOVLÁDNA ORGANIZÁCIA PONÚKA ODVOZ ZÁUJEMCOM O VÍTANIE AMERICKÝCH VOJAKOV

3
1487
Zdroj foto: facebook.com

“Slovenskom už o niekoľko dní prehrmí americký vojenský konvoj smerujúci do Maďarska. Približne 500 mužov a žien na korbách 150 armádnych vozidiel si pritom môžete pozrieť aj na vlastné oči. Príďte sa zoznámiť s ľuďmi, ktorí garantujú aj našu bezpečnosť.”

Týmito slovami mimovládna organizácia Slovak Atlantic Commission na sociálnej sieti Facebook prostredníctvom udalosti nazvanej “Prídem podporiť spojencov” pozýva ľudí na vítanie amerických vojakov, ktorí sa budú v týchto dňoch presúvať cez územie Slovenskej republiky na vojenské cvičenie do Maďarska. [sociallocker id=2937][/sociallocker]

Svoju pozvánku neskôr rozšírila aj o anketu skúmajúcu reálny záujem ľudí o spomínané vítanie vojakov, pričom záujemcom o vítanie zahraničných vojakov ponúka zabezpečenie odvozu na hraničný priechod medzi Českou a Slovenskou republikou.

“V prípade, že máte záujem zúčastniť sa v PONDELOK 14.9.2015 NESKORO VEČER privítacieho aktu amerických vojakov na hranici s ČR v Kútoch, dajte nám vedieť pomocou tejto ankety. Možné zabezpečiť odvoz z BA,” uvádza sa v popise ankety.

Zdroj: facebook.com
Zdroj: facebook.com

Slovak Atlantic Commission (Slovenská atlantická komisia) je slovenská mimovládna organizácia aktívna v oblasti domácej a zahraničnej politiky a bezpečnosti. Bola založená v roku 1993 s cieľom podporiť pristúpenie Slovenska do euroatlantických štruktúru NATO a EÚ. Najvýznamnejšia aktivita Slovenskej atlantickej komisie je fórum globálnej bezpečnosti GLOBSEC Bratislava.

Avatar
Dobro je to, čo treba v dnešnej dobe podporovať. Vidím aj to, čo iní vidieť nechcú.
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z diskusie
Upozorniť ma na
guest
3 Comments
najnovšie
najstaršie najpopulárnejšie
Inline Feedbacks
View all comments
crovax

ja by som siel. s transparentom yankees go home

Palo

V Čechách za účasť platili u nás blbečkovia pôjdu zadarmo.