STREDOEURÓPSKE FÓRUM O FAŠIZME

0
615
Zdroj: osf.sk

Nadácia otvorenej spoločnosti a PROJEKT )( FÓRUM Vás srdečne pozývajú na Stredoeurópske fórum o fašizme, ktoré sa uskutoční 13. marca 2017 o 19:00 v Starej tržnici na nám. SNP v Bratislave. Vstup bude voľný.

Stredoeurópske fórum o fašizme sa bude konať pod záštitou prezidenta republiky Andreja Kisku. Diskusiu bude moderovať Michal Havran.

Stredoeurópske fórum o fašizme: o tom, čo je fašizmus a čo nie je a o tom, prečo sa na tom nevieme dohodnúť. O synergii tradičného ľudáctva s nenávisťou k islamu. A predovšetkým: o sile fašizujúceho jazyka.

Hostia:

  • Irena Biháryová – právnička
  • Jakub Drábik – historik
  • Karol Efraim Sidon – český spisovateľ, vrchný zemský a bývalý vrchný pražský rabín.
  • G. M. Tamás – maďarský ľavicový filozof a intelektuál

DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na