SVETOVÝ MIER – REALITA ČI UTÓPIA?

0
198

(titulky k videu po kliknutí na “cc”)

Svet stojí zrejme opäť na prahu ďalšej svetovej vojny. Jej počiatok možno hľadať na Blízkom východe, v Sýrii, konkrétne mesto Dúmá, neďaleko Damasku, ktoré bolo v noci z 13. na 14. apríla bombardované spojeneckými mocnosťami USA, Francúzska a Veľkej Británie napriek výstrahám zo strany Ruska, ktoré (určite) nebude hrať mŕtveho chrobáka.

Na základe spomínaných informácií a dlhodobého sledovania diania vo svete ako aj práce na Projekte Venus som sa rozhodol preložiť nasledujúce video od YT vlogera Prince EA, ktorý sa, okrem iného, venuje aj závažným existenciálnym otázkam.

Tentokrát sa pozrieme na otázku možného celosvetového mieru, ktorý je hádam najpálčivejšou témou v uplynulých dňoch, ak nie rokoch, hoci už John Lennon v roku 1971 vydal jednu zo svojich najpopulárnejších skladieb s názvom Imagine.

 

 

Poprosím tých, ktorí by chceli komentovať článok a video bez zhliadnutia, prosím, pozrite si najprv video. Ďakujem.

DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na