TELEVÍZIA IN TV OBNOVUJE VYSIELANIE

0
2863
Zdroj foto: facebook.com/intv.sk/

Televízia IN TV začala po niekoľko mesačnej prestávke opäť obnovovať svoje vysielanie. Jej internetová stránka je opäť verejne dostupná, avšak zatiaľ je v rekonštrukcii.

Na sociálnej sieti Facebook má televízia novú stránku a jej skúšobné vysielanie je streamované naživo aj prostredníctvo účtu na youtube.

Ako sa pre niejetotak.sk pri otázke ohľadom prípadného obnovenia spolupráce s O.Z. Infovojna vyjadrili zástupcovia televízie, “spolupráca s Norom Lichtnerom bude pokračovať.”

Ten by mal podľa vyjadrenia zástupcov televízie “dodávať príspevky do spravodajstva a diskusné relácie.”

“Pracujeme na tom aby sme vysielali do dvoch týždňov. Programová štruktúra bude menej kontroverzná a viac zábavná a náučná” dodali na záver zástupcovia televízie.[sociallocker id=5464][/sociallocker]

DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na