TIBOR ELIOT ROSTAS BUDE V TALKSHOW MICHALA HAVRANA DISKUTOVAŤ S JURAJOM SMATANOM

0
2810
Zdroj foto: facebook.com

27. mája o 20:00 sa v Nu Spirit Clube uskutoční ďalšie vydanie talkshow Havranovo, ktorá bude podľa vyjadrenia organizátorov “skutočným stretnutím tretieho druhu”.

Pozvanie do diskusie totiž tentokrát prijal šéfredaktor mesačníka Zem a Vek, Tibor Eliot Rostas a známy slovenský aktivista Juraj Smatana.

Meno Juraja Smatanu bolo v posledných mesiacoch skloňované hlavne v súvislosti s rozsiahlym zoznamom webstránok, ktoré podľa vyjadrení jeho autora rozširujú dezinformácie týkajúce sa konšpiračných teórií, juvenilnej justície či vzťahov medzi Ruskom a západnými krajinami.

Na zozname Juraja Smatanu figuruje aj internetová stránka časopisu Zem a Vek a aj preto sa očakáva ostrá debata osôb stojacich na opačných stranách informačnej barikády.

Vstupenky na talkshow Michala Havrana sa predávajú prostredníctvom siete Ticketportal a ich cena je 5,00 €.

[sociallocker id=2937][/sociallocker]

DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na