VÝROBCOVIA ZBRANÍ BY SA PODĽA PÁPEŽA NEMALI NAZÝVAŤ KRESŤANMI

1
190

Ľudia, ktorí vyrábajú zbrane, alebo investujú do  zbrojného priemyslu sú pokrytci, ak si hovoria kresťania, uviedol v nedeľu pápež František. Stalo sa tak na zhromaždení tisícov mladých ľudí, na konci prvého dňa jeho cesty do talianskeho mesta Turín. Ide pritom o doposiaľ najtvrdšie pápežovo odsúdenie zbrojného priemyslu.

1
DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
1 Diskusné vlákna
0 Odpovede na vlákno
0 Odberatelia
 
Komentár s najväčším počtom reakcií
Najhorúcejšie vlákno diskusie
1 Autori komentárov
nácek Nedávni autori komentárov
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
najnovšie najstaršie najpopulárnejšie
Upozorniť ma na
nácek
Nezareg.
nácek

Na dodávateľov zbraní pre svoju gardu asi tento dedko v rýchlosti zabudol.
Kto vyrába obranné zbrane má byť za živa vyhlásený za svätého doparoma! Treba si všimnúť ako najvyšší cirkevný hodnostári len zriedka kedy priamo označia zlo. Napríklad konrétneho agresora v sprisahaní proti Líbyi, Iraku, DNR, …. Za peknými rečami či frázami sa často skrýva diabol !