VÝVOJ OSIATYCH PLÔCH JEDNOTLIVÝCH SKUPÍN PLODÍN 1985 – 2015

2
1076

Grafické znázornenie zmien celkových rozlôh plôch pre jednotlivé skupiny plodín pestované na území Slovenskej republiky v 5 ročných odstupoch. Zdroj údajov: Štatistický úrad Slovenskej republiky[sociallocker id=2937][/sociallocker]

Vývoj osiatych plôch jednotlivých skupín plodín 1985-2015 from NIE JE TO TAK on Vimeo.

2
DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
2 Diskusné vlákna
0 Odpovede na vlákno
0 Odberatelia
 
Komentár s najväčším počtom reakcií
Najhorúcejšie vlákno diskusie
2 Autori komentárov
KolonizáciaBolek Nedávni autori komentárov
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
najnovšie najstaršie najpopulárnejšie
Upozorniť ma na
Kolonizácia
Nezareg.
Kolonizácia

https://www.youtube.com/watch?v=k0IWQXLaXC0 “Celovečerný dokumentárny film epických rozmerov o vlasti zrade a zapredaní Slovenského Národa Jánom Fígeľom pri vyjednávaní nášho vstupu do EÚ.”

Bolek
Nezareg.
Bolek

Kedysi sme si dokazali dopestovat takmer vsetky potrebne plodiny na vlastnom uzemi, v sucasnosti dovazame coraz viac plodin este aj pochybnej kvality. Pritom by sa polnohospodarstvom dala tak krasne znizovat aj nezamestnanost. Ale radsej na urodnej pode postavime montazne haly a este za ne aj zaplatime zahranicnym firmam dotacie a tie tam potom par tisic ludi zdieraju.