VÝZVA THE VENUS PROJECT GLOBAL: HĽADÁME ĽUDÍ NA PRÁVNE PORADENSTVO, ÚPRAVY TEXTU A GRAFIKU

1
209

Právne poradenstvo

Ohľadom práce v rámci právneho a peňažného sveta, Projekt Venus musí zabezpečiť, aby bola v súlade so všetkými príslušnými zákonmi a mohol chrániť seba, ako aj prijímať najvhodnejšie rozhodnutia o svojom duševnom vlastníctve a o budúcom vývoji.

Hľadáme dobrovoľníckych právnických profesionálov s príslušnými právnymi pracovnými skúsenosťami, ktorí by chceli pomôcť Projektu Venus s týmito dôležitými aspektmi sociálneho smerovania. Potrebujeme tiež profesionálne poradenstvo od tých, ktorí sú oboznámení s praktikami neziskových organizácií.

Ak chcete pomôcť s právnym poradenstvom, kontaktujte nás na adrese legal_consulting@thevenusproject.com


Úprava textu v angličtine

Redakčný tím sa snaží zabezpečiť, aby textový obsah vo všetkých materiáloch, ktoré produkuje Projekt Venus, bol gramaticky správny a jasným spôsobom doručil posolstvo.

Tím potrebuje ľudí s veľmi dobrou znalosťou anglického jazyka a skúsenosťou s korektúrou anglických textov.

Ak vás toto popisuje a chcete pomôcť, postupujte podľa pokynov na tejto stránke.


Grafiky

Grafické oddelenie potrebuje ľudí so skúsenosťami v oblasti grafického dizajnu a ilustrácie s použitím profesionálnych nástrojov – najmä aplikácií Photoshop a Gimp. Tiež vítame tých, ktorí prinášajú nové grafické nápady, ktoré pomáhajú vyjadriť hodnoty a návrhy Projektu Venus.

Náš súčasný proces zabezpečovania kvality pomocou nástroja Trello umožňuje spoluprácu medzi grafickými dizajnérmi a redaktormi, kde všetci môžu navrhnúť spôsoby, ako efektívnejšie vytvárať grafiku, publikovať na našej webovej stránke a šíriť cez sociálne médiá.

Ak sa chcete pripojiť k tímu, postupujte podľa pokynov na tejto stránke.

 

Preložil: Marek Kopilec

Zdroje: https://www.thevenusproject.com/become-a-volunteer/legal-consulting/
https://www.thevenusproject.com/become-a-volunteer/graphics/
https://www.thevenusproject.com/become-a-volunteer/english-text-editing/

The Venus Project je organizácia, ktorá navrhuje reálny akčný plán pre sociálnu zmenu, plán, ktorý smeruje k mierovej a trvalo udržateľnej globálnej civilizácii.
Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z diskusie
Upozorniť ma na
guest

1
najnovšie
najstaršie najpopulárnejšie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Jurošík

Prečo propagujete NWO chlapci moji? (Tu pod krycím manévrom s názvom Venus Project.) Chcete z dažďa pod odkvap zadara, alebo aj nejaké groše vám z toho idú?