VÝZVA THE VENUS PROJECT GLOBAL: HĽADÁME KONTAKTNÉ OSOBY

0
151

Zjednodušene TVP Podpora, je to samostatná sieť všetkých dobrovoľníkov, ktorej cieľom je zvýšiť povedomie o Projekte Venus (TVP) na miestnej a globálnej úrovni. Chceli by sme ich potvrdiť, pretože všetku prácu, ktorú robia, je že pomáhajú viac ľuďom ozrejmiť tento smer a zapojiť sa doň.

Títo dobrovoľníci sa organizujú do miestnych terénnych tímov, ktoré organizujú a participujú na podujatiach v rámci ich geografickej oblasti. Tieto podporné tímy musia mať jedného alebo viacerých skúsených dobrovoľníkov, ktorí slúžia ako kontaktné osoby (PoC). Ich hlavnou úlohou je vybudovať tím miestnych, aktívnych podporovateľov a organizovať podujatia na zvyšovanie povedomia. Plánujú a uskutočňujú miestne aktivity, ako sú premietania dokumentárnych filmov Projektu Venus na rôznych podujatiach, prezentovanie prednášok, poskytovanie rozhovorov a dokonca aj Tedx prejavov na zlepšenie porozumenia a podpory verejnosti. Kontaktné osoby a ich podporné tímy sa usilujú o to, aby predstavili ciele a návrhy Projektu Venus čo najširšiemu publiku.

Povinnosti Kontaktnej osoby (Point of Contact – PoC) zahŕňajú nasledujúce:

  • Získať nástroje a zručnosti potrebné pre vhodnejšiu propagáciu Projektu Venus.
  • Napomáhať tímovým aktivitám a expozícii TVP/RBE materiálov.
  • Odpovedať na e-maily adresované podpornému tímu.
  • Vítať nových členov vo svojej komunite, predstavovať im, čo sa deje a pomáhať im zistiť, kde môžu najlepšie spolupracovať.
  • Zúčastňujete sa mesačných aktualizačných stretnutí PoC, ktoré sa vždy konajú počas tretej nedele v mesiaci cez nástroj Teamspeak o 20:00 UTC (Slovensko je UTC+1 al. UTC+2 cez leto). Tieto stretnutia sa zameriavajú predovšetkým na to, aby sa všetci účastníci stretli s cieľom zdieľať aktualizácie a informácie, komentovali akékoľvek problémy, ktoré môžu mať, a vo všeobecnosti zdieľali svoje správy.

Kliknite sem, ak chcete nájsť svoju miestnu skupinu podpory TVP.

Ak vaša oblasť ešte nie je zastúpená, môžete sa obrátiť na administrátorov podpory TVP pre viac informácií: admin@tvpsupport.com

Zdroj: https://www.thevenusproject.com/become-a-volunteer/venus-project-support/

Preložil: Marek Kopilec

DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na