VÝZVA THE VENUS PROJECT GLOBAL: HĽADÁME PROFESIONÁLOV Z OBLASTI MARKETINGU, ŽURNALISTIKY A TVORBY OBSAHU

0
78

Projekt Venus hľadá dobrovoľníkov zo skúsenosťami z oblasti marketingu a tvorby digitálneho obsahu na prácu a spoluprácu s marketingovým oddelením. Hlavnými cieľmi tohto oddelenia je vyvinúť stratégie, ktoré účinnejšie spropagujú ciele a návrhy Projektu Venus, vytvoria a zrealizujú projekty pre oslovenie širšieho publika a vytvorenie konzistentného obrazu po celom svete.

Práca zahŕňa:

– Produkciu videa
– Výrobu vzdelávacích materiálov
– Kontaktovanie médií
– Písanie článkov
– Spoluprácu s grafickým oddelením
– Viacnásobné jazykové preklady
– Zber dát

Ak ste profesionálom v oblasti marketingu, žurnalistiky/písania/prekladov, videoprodukcie, grafického dizajnu alebo zberu údajov a chcete sa zapojiť, vyplňte prosím nasledujúci formulár na stránke: https://www.thevenusproject.com/become-a-volunteer/marketing-journalism-content-creation-professionals-needed/

(Komunikačný jazyk na globálnej úrovni je angličtina)

Preložil: Marek Kopilec

DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na