VÝZVA THE VENUS PROJECT GLOBAL: HĽADANIE POZEMKU

0
492

Projekt Venus nedávno začal s projektovaním a vývojom smerom k našej ďalšej fáze: Centrum pre riadenie zdrojov. Toto miesto, ktoré je odrazovým mostíkom smerom k prvému mestu, bude približne 4 km2.

V súčasnosti sa vytvára špecializovaný tím, ktorý zhromažďuje príslušné štatistické údaje a pomáha pri získavaní potrebnej pôdy.

Prvými úlohami tohto tímu bude uskutočnenie prieskumu populárnych turistických oblastí na celom svete, stanovenie pozemkových nákladov v každom z nich a vyhľadanie dostupných parciel a zhromažďovanie údajov o nich v súvislosti s kritériami pre krajinu. Budú sa preskúmavať príležitosti na získanie potenciálne slobodnej alebo diskontovanej pôdy.

Taktiež budeme musieť zhromažďovať údaje o tom, čo bude správa pozemku zahŕňať po jej získaní, čo bude závisieť od regulačných požiadaviek každého regiónu.

Ak to vyzerá ako iniciatíva, na ktorú by ste chceli prispieť, napíšte (komunikačný jazyk na globálnej úrovni je angličtina) na adresu land_acquisition@thevenusproject.com, aby ste sa zapojili.

DISKUSIA K ČLÁNKU

UPOZORNENIE: Vážení­ čitatelia. Verí­me, že budete prí­kladom lepšej spoločnosti aj kultivovanými diskusiami. Pozorne si prečí­tajte pravidlá diskusie, aby sme Váš príspevok nemuseli vymazať, prípadne podstúpiť orgánom činným v trestnom konaní­. Publikovaní­m prí­spevku do diskusie potvrdzujete, že ste si pravidlá preštudovali, porozumeli im, súhlasí­te s nimi a zaväzujete sa ich dodržiavať. Nezverejňujte prosí­m príspevky porušujúce pravidlá. Ďakujeme.

avatar
  Prihlásiť sa na odoberanie notifikácií z disusie  
Upozorniť ma na